ATHENS YOUTH CUP 6X6: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Share

Εδώ θα βρεις το πανόραμα του Athens Youth Cup 6X6Όμιλοιβαθμολογίεςαποτελέσματα και το αναλυτικό πανόραμα της διοργάνωσης μέχρι και τον μεγάλο τελικό σε Golden και Silver κατηγορία!

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (17/5)

20:00 Los Fuegos – Piraeus United 2-1

21:00 Noctuas – Piraeus FC 0-3

21:00 Pistoleros FC – Panthers FC 0-10

2η αγωνιστική (24/5)

20:00 Panthers FC – Noctuas FC 4-2

21:00 Piraeus FC – Piraeus United 10-2

21:00 Pistoleros FC – Los Fuegos 2-2

3η αγωνιστική (7/6)

20:00 Los Fuegos – Piraeus FC

21:00 Piraeus United – Panthers FC

21:00 Pistoleros FC – Noctuas FC

4η αγωνιστική (14/6)

20:00 Los Fuegos – Panthers FC

21:00 Pistoleros FC – Piraeus FC

21:00 Noctuas FC – Piraeus United

5η αγωνιστική (21/6)

20:00 Los Fuegos – Noctuas FC

21:00 Pistoleros FC – Piraeus United

21:00 Piraeus FC – Panthers FC

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

  1. Panthers FC 6 (14-2)
  2. Piraeus FC 6 (13-2)
  3. Los Fuegos FC 4 (4-3)
  4. Pistoleros FC 1 (2-12)
  5. Noctuas FC 0 (2-7)
  6. Piraeus United 0 (3-12)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (17/5)

22:00 Asteras Egaleo – AO Keraunos 7-4

22:00 Black Gunners – Real Arximandritis 10-1

23:00 Panagitsa FC – Kinter FC 8-7

2η αγωνιστική (24/5)

22:00 Panagitsa FC – AO Keraunos 4-6

22:00  Kinter FC – Real Arximandritis 4-2

23:00 Asteras Egaleo – Black Gunners (Σάββατο 15/6)

3η Αγωνιστική (7/6)

22:00 Kinter FC – Asteras Egaleo

22:00 Black Gunners – AO Keraunos

23:00 Panagitsa FC – Real Arximandritis

4η Αγωνιστική (14/6)

22:00 Asteras Egaleo – Real Arximandritis

22:00 Panagitsa FC – Black Gunners

23:00 AO Keraunos – Kinter FC

5η Αγωνιστική (21/6)

22:00 AO Keraunos – Real Arximandritis

22:00 Black Gunners – Kinter FC

23:00 Asteras Egaleo – Panagitsa FC

Βαθμολογία B’ Ομίλου

  1. Black Gunners 3 (10-1)
  2. Asteras Egaleo 3 (7-4)
  3. Kinter FC 3 (11-10)
  4. Panagitsa FC 3 (8-7)
  5. AO Keraunos 3 (10-11)
  6. Real Arximandritis 0 (3-14)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (18/5)

20:00 Mikenug FC – Blitz Aspropyrgou 3-8

21:00 Aeroplanikoi FC – Pellumb FC 5-2

2η αγωνιστική (25/5)

20:00 Mikenug FC – Aeroplanikoi FC

21:00 Pellumb FC – Blitz Aspropyrgou

3η αγωνιστική (1/6) *

20:00 Mikenug FC – Pellumb FC (Eleonas Football Club)

21:00 Aeroplanikoi FC – Blitz Aspropyrgou (Eleonas Football Club)

4η αγωνιστική (8/6)

21:00 Blitz Aspropyrgou – Mikenug FC

21:00 Pellumb FC – Aeroplanikoi FC

5η αγωνιστική (15/6)

21:00 Pellumb FC – Blitz Aspropyrgou

21:00 Aeroplanikoi FC – Mikenug FC

6η αγωνιστική (22/6)

20:00 Pellumb FC – Mikenug FC

21:00 Aeroplanikoi FC – Blitz Aspropyrgou

Βαθμολογία Γ’ Ομίλου

  1. Blitz Aspropyrgou 3 (8-3)
  2. Aeroplanikoi FC 3 (5-2)
  3. Pellumb FC 0 (2-5)
  4. Mikenug FC 0 (3-8)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (18/5)

22:00 Placoste FC – Fenomenous FC 3-0

22:00 Atromitos Terpsitheas – PAO Kranaas 3-7

2η αγωνιστική (25/5)

22:00 Placoste FC – PAO Kranaas

22:00 Fenomenous FC – Atromitos Terpsitheas

3η αγωνιστική (1/6) *

22:00 Placoste FC – Atromitos Terpsitheas (Eleonas Football Club)

23:00 PAO Kranaas – Fenomenous FC (Eleonas Football Club)

4η αγωνιστική (8/6)

22:00 Fenomenous FC – Placoste FC

22:00 PAO Kranaas – Atromitos Terpsitheas

5η αγωνιστική (15/6)

22:00 PAO Kranaas – Placoste FC

22:00 Atromitos Terpsitheas – Fenomenous FC

6η αγωνιστική (22/6)

22:00 Atromitos Terpsitheas – Placoste FC

22:00 Fenomenous FC – PAO Kranaas

Βαθμολογία Δ’ Ομίλου

  1. PAO Kranaas 3 (7-3)
  2. Placoste FC 3 (3-0)
  3. Fenomenous FC 0 (0-3)
  4. Atromitos Terpsitheas 0 (3-7)
  • ΠΡΟΣΟΧΗ οι αγώνες της 3ης αγωνιστικής σε Γ’ και Δ’ όμιλο διεξάγονται στον Eleonas Football Club (και όχι στο SEF Soccer Club λόγω προγραμματισμένων εκδηλώσεων του γηπέδου)

ΦΑΣΗ PLAY OFF

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

Πρώτος αγώνας

Παρασκευή 28/6

21:00 Α1 – Β2
22:00 B1 – A2

Σάββατο 29/6


21:00 Γ1 – Δ2
22:00 Γ2 -Δ1

Επαναληπτικός αγώνας

Παρασκευή 5/7

21:00 Α1 – Β2
22:00 B1 – A2

Σάββατο 6/7


21:00 Γ1 – Δ2
22:00 Γ2 -Δ1

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

Παρασκευή 28/6

20:00 Α3 – Β6
21:00 Α4 – Β5
22:00 Β3 – Α6
23:00 Β4 – Α5

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

Παρασκευή 5/7

21:00

22:00

Σάββατο 6/7

21:00 Γ3 – Δ4

22:00 Δ3 – Γ4

FINAL FOUR

GOLDEN LEAGUE

Σάββατο 13/7

Ημιτελικός
22:00
22:00

Κυριακή 14/7

Τελικός
21:00

SILVER LEAGUE

Σάββατο 13/7

Ημιτελικός
21:00
21:00

Κυριακή 14/7

Τελικός
22:00

Περισσότερα

ΕΛΛΑΔΑ

ΣΤΟ ΜΠΑΚΟΥ ΤΟΥ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥ 2025! (PHOTOS)

Η Παγκόσμια Ομοσπονδία Μίνι Ποδοσφαίρου (World Mini-Football Federation) ανακοίνωσε χθες (21/5) ότι η διοργανώτρια πόλη για το πολυαναμενόμενο Παγκόσμιο Κύπελλο του 2025 θα είναι το Μπακού του Αζερμπαϊτζάν! Πιο συγκεκριμένα, η διοργάνωση στην οποία θα παλέψει να βρεθεί και

ΝΕΑ

ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ ΓΙΑ ELITE CUP GREECE: “ΕΧΩ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ – ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΩ”

“Μέλι” έσταξε για το παρθενικό Elite Cup Greece ο κορυφαίος αθλητικογράφος της Ελλάδας: Γιώργος Θαναηλάκης σε συνέντευξη που παραχώρησε αμέσως μετά την ολοκλήρωση των μεταδόσεων που έκανε: “Τεχνολογικά, οργανωτικά και ποιοτικά είναι ότι πιο εντυπωσιακό υπάρχει”! Λίγες ώρες μετά

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου