ATHENS CUP 8X8: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Share

Εδώ θα βρεις το πανόραμα του Athens Cup 8X8Όμιλοι, βαθμολογίεςαποτελέσματα και το αναλυτικό πανόραμα της διοργάνωσης μέχρι και τον μεγάλο τελικό σε Golden και Silver κατηγορία!

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Τρίτη 14/5)

20:00 Coperfield FC – Brodios FC 1-8

21:00 Diridacta – Κατσαπλιάδες FC 8-5

21:00 Loreal Madrid – Boca Seniors 2-4

21:00 Thliverpool – Old Fellows (Τρίτη 28/5 21:00) *

2η αγωνιστική (Τρίτη 21/5)

20:00 Coperfield FC – Old Fellows 2-4

21:00 Brodios FC – Κατσαπλιάδες FC 9-5

21:00 Diridacta – Boca Seniors 6-4

21:00 Thliverpool – Loreal Madrid 8-3

3η αγωνιστική (Τρίτη 28/5)

20:00 Old Fellows – Κατσαπλιάδες FC

21:00 Diridacta – Loreal Madrid

21:00 Coperfield FC – Boca Seniors

21:00 Brodios FC – Thliverpool (Τρίτη 25/6 20:00)

4η αγωνιστική (Τρίτη 4/6)

20:00 Old Fellows – Brodios FC

21:00 Coperfield FC – Loreal Madrid 

21:00 Κατσαπλιάδες FC – Boca Seniors

21:00 Thliverpool – Diridacta

5η αγωνιστική (Τρίτη 11/6)

20:00 Coperfield FC – Thliverpool

21:00 Old Fellows – Boca Seniors

21:00 Brodios FC – Diridacta

21:00 Κατσαπλιάδες FC – Loreal Madrid

6η αγωνιστική (Τρίτη 18/6)

20:00 Coperfield FC – Κατσαπλιάδες FC

21:00 Thliverpool – Boca Seniors

21:00 Brodios FC – Loreal Madrid

21:00 Old Fellows – Diridacta

7η αγωνιστική (Τρίτη 25/6)

20:00 Coperfield FC – Diridactha

21:00 Thliverpool – Κατσαπλιάδες FC

21:00 Old Fellows – Loreal Madrid

21:00 Boca Seniors – Brodios FC

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

  1. Brodios 6 (17-6)
  2. Diridachta 6 (14-9)
  3. Thliverpool 3 (8-3)
  4. Old Fellows 3 (4-2)
  5. Boca Seniors 3 (8-8)
  6. Κατσαπλιάδες 0 (10-17)
  7. Loreal Madrid 0 (5-12)
  8. Coperfield FC 0 (3-12)

B’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Τρίτη 14/5)

22:00 Apollon Galatsiou – PAO Kranaas 2-5

22:00 Magufana – Mansion Hookah 5-1

22:00 T.M.T. – Αστέρας Αιγάλεω  5-3

23:00 Alfani FC – Apollon Piraeus 0-3

2η αγωνιστική (Τρίτη 21/5)

22:00 Apollon Piraeus – Magufana 4-7

22:00 PAO Kranaas – Mansion Hookah 0-9

22:00 Apollon Galatsiou – Αστέρας Αιγάλεω 3-9

23:00  Alfani FC – T.M.T. 8-9

3η αγωνιστική (Τρίτη 28/5)

22:00 Apollon Galatsiou – Magufana (Τρίτη 25/6 20:00) *

22:00 Apollon Piraeus – Mansion Hookah

22:00 T.M.T. – PAO Kranaas

23:00  Alfani FC – Αστέρας Αιγάλεω

4η αγωνιστική (Τρίτη 4/6)

22:00 Apollon Galatsiou – Apollon Piraeus

22:00 Αστέρας Αιγάλεω – PAO Kranaas

22:00 T.M.T. – Magufana

23:00  Alfani FC – Mansion Hookah

5η αγωνιστική (Τρίτη 11/6)

22:00 Apollon Piraeus – PAO Kranaas

22:00 Αστέρας Αιγάλεω – Mansion Hookah

22:00 T.M.T. – Apollon Galatsiou 

23:00  Alfani FC – Magufana

6η αγωνιστική (Τρίτη 18/6)

22:00 Magufana- PAO Kranaas

22:00 T.M.T.  – Mansion Hookah

22:00 Apollon Piraeus– Αστέρας Αιγάλεω 

23:00  Alfani FC – Apollon Galatsiou

7η αγωνιστική (Τρίτη 25/6)

22:00 Apollon Galatsiou – Mansion Hookah

22:00 Magufana – Αστέρας Αιγάλεω

22:00 T.M.T. – Apollon Piraeus  

23:00  Alfani FC – PAO Kranaas

Βαθμολογία B’ Ομίλου

  1. Magufana 6 (12-5)
  2. T.M.T. 6 (14-11)
  3. Mansion Hookah 3 (10-5)
  4. Αστέρας Αιγάλεω 3 (12-8)
  5. Apollon Piraeus 3 (7-7)
  6. PAO Kranaas 3 (5-11)
  7. Alfani FC 0 (8-12)
  8. Apollon Galatsiou 0 (5-14)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Πέμπτη 16/5)

20:00 Moderos FC – Bandoleros 4-5

20:00 Goats FC – Night Hawks 12-5

21:00 Jackals FC – Tegu FC 4-5

21:00 Los Chicos – Vasco 3-0

2η αγωνιστική (Πέμπτη 23/5)

20:00 Moderos FC – Tegu FC 8-2

20:00 Jackals FC – Night Hawks 10-2

21:00 Goats FC Los Chicos 4-5

21:00 Bandoleros – Vasco 3-0

3η αγωνιστική (Πέμπτη 30/5)

20:00 Moderos FC – Los Chicos

20:00 Goats FC – Bandoleros

21:00 Night Hawks – Tegu FC

21:00 Jackals – Vasco

4η αγωνιστική (Πέμπτη 6/6)

20:00 Bandoleros – Night Hawks

20:00 Goats FC – Jackals FC

21:00 Los Chicos – Tegu FC

21:00 Moderos FC – Vasco

5η αγωνιστική (Πέμπτη 13/6)

20:00 Moderos FC – Goats FC

20:00 Los Chicos – Night Hawks

21:00 Jackals FC – Bandoleros

21:00 Tegu FC – Vasco

6η αγωνιστική  (Πέμπτη 20/6)

20:00 Los Chicos – Bandoleros

20:00 Goats FC – Tegu FC

21:00 Jackals FC – Moderos FC

21:00 Night Hawks – Vasco

7η αγωνιστική ( (Πέμπτη 27/6)

20:00 Tegu FC – Bandoleros

20:00 Moderos FC – Night Hawks

21:00 Jackals FC – Los Chicos

21:00 Goats FC – Vasco

Βαθμολογία Γ’ Ομίλου

  1. Los Chicos 6 (8-4)
  2. Bandoleros 6 (8-4)
  3. Jackals FC 3 (14-7)
  4. Goats FC 3 (16-10)
  5. Moderos FC 3 (12-7)
  6. Tegu FC 3 (7-12)
  7. Vasco 0 (0-6)
  8. Night Hawks 0 (7-22)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Πέμπτη 16/5)

22:00 Athens United – Saints FC 5-0

22:00 Vallecas – Cobra FC 2-3

23:00 Bolivar  – Neverton 6-1

23:00 Flamingos FC – Neapoli FC 5-3

2η αγωνιστική (Πέμπτη 23/5)

22:00 Cobra FC – Saints FC 4-2

22:00 Bolivar – Neapoli FC 6-4

23:00 Athens United – Neverton 6-1

23:00 Vallecas – Flamingos FC 3-4

3η αγωνιστική (Πέμπτη 30/5)

22:00 Athens United – Cobra FC

22:00 Flamingos FC – Saints FC

23:00 Vallecas – Bolivar

23:00 Neverton – Neapoli FC

4η αγωνιστική (Πέμπτη 6/6)

22:00 Athens United – Bolivar

22:00 Vallecas – Saints FC

23:00 Flamingos FC – Neverton

23:00 Cobra FC – Neapoli FC

5η αγωνιστική (Πέμπτη 13/6)

22:00 Saints FC – Neapoli FC

22:00 Bolivar – Flamingos FC

23:00 Cobra FC – Neverton

23:00 Athens United – Vallecas

6η αγωνιστική (Πέμπτη 20/6)

22:00 Flamingos FC – Cobra FC

22:00 Bolivar – Saints FC

23:00 Vallecas – Neverton

23:00 Athens United – Neapoli FC

7η αγωνιστική (Πέμπτη 27/6)

22:00 Athens United – Flamingos FC

22:00 Vallecas – Neapoli FC

23:00 Saints FC – Neverton

23:00 Bolivar – Cobra FC

Βαθμολογία Δ’ Ομίλου

  1. Athens United 6 (11-1)
  2. Bolivar 6 (12-5)
  3. Flamingos FC 6 (9-6)
  4. Cobra FC 6 (7-4)
  5. Vallecas 0 (5-7)
  6. Neapoli FC 0 (7-11)
  7. Saints FC 0 (2-9)
  8. Neverton 0 (2-12)

ΦΑΣΗ PLAY-OFF

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

Τρίτη 2/7

21:00 Α1 – Β4
21:00 Α2 – Β3
22:00 Β1 – Α4
22:00 Β2 – Α3

Πέμπτη 4/7

20:00 Γ1 – Δ4
20:00 Γ2 – Δ3
22:00 Δ1 – Γ4
23:00 Δ2 – Γ3

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

Τρίτη 2/7

20:00 Α5 – Β8
21:00 Α6 – Β7
23:00 Β6 – Α7
22:00 Β5 – Α8

Πέμπτη 4/7

Γ5 – Δ8 20:00
Γ6 – Δ7 21:00
Δ6 – Γ7 22:00
Δ5 – Γ8 23:00

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

Τρίτη 9/7

21:00

22:00

Πέμπτη 11/7

21:00

22:00

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

Τρίτη 9/7

21:00

22:00

Πέμπτη 11/7

20:00

22:00

FINAL FOUR (Τρίτη 16/7)

GOLDEN
Ημιτελικοί

21:00
21:00

Τελικός
23:00

SILVER
Ημιτελικοί

20:00
20:00

Τελικός
22:00

Περισσότερα

ΕΛΛΑΔΑ

ΣΤΟ ΜΠΑΚΟΥ ΤΟΥ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥ 2025! (PHOTOS)

Η Παγκόσμια Ομοσπονδία Μίνι Ποδοσφαίρου (World Mini-Football Federation) ανακοίνωσε χθες (21/5) ότι η διοργανώτρια πόλη για το πολυαναμενόμενο Παγκόσμιο Κύπελλο του 2025 θα είναι το Μπακού του Αζερμπαϊτζάν! Πιο συγκεκριμένα, η διοργάνωση στην οποία θα παλέψει να βρεθεί και

ΝΕΑ

ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ ΓΙΑ ELITE CUP GREECE: “ΕΧΩ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ – ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΩ”

“Μέλι” έσταξε για το παρθενικό Elite Cup Greece ο κορυφαίος αθλητικογράφος της Ελλάδας: Γιώργος Θαναηλάκης σε συνέντευξη που παραχώρησε αμέσως μετά την ολοκλήρωση των μεταδόσεων που έκανε: “Τεχνολογικά, οργανωτικά και ποιοτικά είναι ότι πιο εντυπωσιακό υπάρχει”! Λίγες ώρες μετά

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου