ATHENS CUP 6X6: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Share

Εδώ θα βρεις το πανόραμα του Athens Cup 8X8Όμιλοι, βαθμολογίεςαποτελέσματα και το αναλυτικό πανόραμα της διοργάνωσης μέχρι και τον μεγάλο τελικό σε Golden και Silver κατηγορία!

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ (ΒΟΡΕΙΑ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Δευτέρα 13/5)

20:00 Old Fellows – Gotham FC 0-3

21:00 ΑΟ Χαλκουτσίου – Las Pulgas 1-10

21:00 Magufana – Αναγέννηση Καισαριανής 6-2

21:00 Eagles FC – Δόξα 8-0

2η αγωνιστική (Δευτέρα 20/5)

20:00 Old Fellows – Las Pulgas 0-3

21:00 ΑΟ Χαλκουτσίου – Δόξα 2-8

21:00 Magufana – Gotham FC 12-1

21:00 Eagles FC – Αναγέννηση Καισαριανής 3-6

3η αγωνιστική (Δευτέρα 27/5)

20:00 Old Fellows – Eagles FC

22:00 ΑΟ Χαλκουτσίου –  Magufana

21:00 Las Pulgas – Δόξα

21:00 Αναγέννηση Καισαριανής – Gotham FC

4η αγωνιστική (Δευτέρα 3/6)

21:00 Magufana – Δόξα (ΚηφισιάΤετάρτη 5/6)

21:00 Las Pulgas – Αναγέννηση Καισαριανής

21:00 Old Fellows – ΑΟ Χαλκουτσίου (Κηφισιά)

21:00 Eagles FC – Gotham FC

5η αγωνιστική (Δευτέρα 10/6)

20:00 Old Fellows – Αναγέννηση Καισαριανής

21:00 Magufana – Las Pulgas (Κηφισιά)

21:00 Δόξα – Gotham FC

21:00 Eagles FC – ΑΟ Χαλκουτσίου

6η αγωνιστική (Δευτέρα 17/6)

20:00 Old Fellows – Δόξα

21:00 Eagles FC – Magufana (Κηφισιά)

21:00 Las Pulgas – Gotham FC

21:00 ΑΟ Χαλκουτσίου – Αναγέννηση Καισαριανής

7η αγωνιστική (Δευτέρα 24/6)

20:00 Old Fellows – Magufana

21:00 Eagles FC – Las Pulgas  

21:00 Gotham FC – ΑΟ Χαλκουτσίου (Κηφισιά)

21:00 Αναγέννηση Καισαριανής – Δόξα

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

  1. Magufana 6 (18-3)
  2. Las Pulgas 6 (13-1)
  3. Eagles FC 3 (11-6)
  4. Δόξα 3 (8-10)
  5. Αναγέννηση Καισαριανής 3 (8-9)
  6. Gotham FC 3 (4-12)
  7. Old Fellows 0 (0-6)
  8. ΑΟ Χαλκουτσίου 0 (3-18)

B’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Δευτέρα 13/5)

22:00 Attica FC – Tigers FC 7-8

22:00 Rubin Tarzan – Epipleon FC 6-7

22:00 Rangers FC – Blitz FC 3-6

23:00 Alterlife – Metropolitan FC 10-4

2η αγωνιστική (Δευτέρα 20/5)

22:00 Attica FC – Epipleon FC 7-8

22:00 Rubin Tarzan – Blitz FC 9-2

22:00 Metropolitan FC – Tigers FC 4-5

23:00 Alterlife – Rangers FC 12-4

3η αγωνιστική (Δευτέρα 27/5)

21:00 Blitz FC – Tigers FC (Κηφισιά)

22:00 Metropolitan FC – Epipleon FC

22:00 Rubin Tarzan – Rangers FC (Κηφισιά)

23:00 Alterlife – Attica FC

4η αγωνιστική (Δευτέρα 3/6)

22:00 Attica FC – Blitz FC (Κηφισιά)

22:00 Rubin Tarzan – Tigers FC

22:00 Rangers FC – Metropolitan FC

23:00 Alterlife – Epipleon FC

5η αγωνιστική (Δευτέρα 10/6)

22:00 Attica FC – Rangers FC (Κηφισιά)

22:00 Tigers FC – Epipleon FC

22:00 Rubin Tarzan – Metropolitan FC

23:00 Alterlife – Blitz FC

6η αγωνιστική (Δευτέρα 17/6)

22:00 Attica FC – Rubin Tarzan (Κηφισιά)

22:00 Rangers FC – Epipleon FC

22:00 Metropolitan FC – Blitz FC

23:00 Alterlife – Tigers FC

7η αγωνιστική (Δευτέρα 24/6)

22:00 Attica FC – Metropolitan FC (Κηφισιά)

22:00 Epipleon FC – Blitz FC

22:00 Rangers FC – Tigers FC

23:00 Alterlife – Rubin Tarzan

Βαθμολογία B’ Ομίλου

  1. Alterlife 6 (22-8)
  2. Epipleon FC 6 (15-13)
  3. Tigers FC 6 (13-11)
  4. Rubin Tarzan 3 (15-9)
  5. Blitz FC 3 (8-12)
  6. Attica FC 0 (14-16)
  7. Metropolitan FC 0 (8-15)
  8. Rangers FC 0 (7-18)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ)

1η αγωνιστική (Τρίτη 14/5)

21:00 Le Ham – Γυπαετοί Αδαμών 4-3

22:00 Flamingos FC – Vintzi FC 12-3

23:00 Asteras Galatsiou – El Maliakas 4-7

20:00 XYNES FC – Trapezaria FC 3-0

2η αγωνιστική (Τρίτη 21/5)

21:00 Le Ham – Asteras Galatsiou 4-1

22:00 El Maliakas – Vintzi FC 8-4

23:00 XYNES FC – Flamingos FC 1-9

20:00 Trapezaria FC – Γυπαετοί Αδαμών 4-5

3η αγωνιστική (Τρίτη 28/5)

21:00 Flamingos FC – Γυπαετοί Αδαμών

22:00 Vintzi FC – El Maliakas

23:00 XYNES FC – Le Ham

20:00 Asteras Galatsiou – Trapezaria FC (Δευτέρα 27/5 Μεταμόρφωση)

4η αγωνιστική (4/6)

21:00 Le Ham – El Maliakas

22:00 Asteras Galatsiou – Vintzi FC

23:00  XYNES FC – Γυπαετοί Αδαμών

20:00 Trapezaria FC – Flamingos FC (Δευτέρα 3/6 Μεταμόρφωση)

5η αγωνιστική (11/6)

21:00  Flamingos FC – Le Ham

22:00 Asteras Galatsiou – Γυπαετοί Αδαμών

23:00 XYNES FC – El Maliakas

20:00 Trapezaria FC – Vintzi FC (Δευτέρα 10/6 Μεταμόρφωση)

6η αγωνιστική (18/6)

21:00 El Maliakas – Γυπαετοί Αδαμών

22:00 Asteras Galatsiou – Flamingos FC

23:00 XYNES FC – Vintzi FC

20:00 Le Ham – Trapezaria FC (Δευτέρα 17/6 Μεταμόρφωση)

7η αγωνιστική (25/6)

21:00 Le Ham – Vintzi FC

22:00 El Maliakas – Flamingos FC

23:00 Asteras Galatsiou – XYNES FC

20:00 Γυπαετοί Αδαμών – Trapezaria FC (Δευτέρα 24/6 Μεταμόρφωση)

Βαθμολογία Γ’ Ομίλου

  1. Flamingos FC 6 (21-4)
  2. El Maliakas 6 (15-8)
  3. Le Ham 6 (8-4)
  4. Γυπαετοί Αδαμών 3 (8-8)
  5. XYNES FC 3 (4-9)
  6. Trapezaria FC 0 (4-8)
  7. Asteras Galatsiou 0 (5-11)
  8. Vintzi FC 0 (7-20)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ (ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ)

1η αγωνιστική (Παρασκευή 17/5)

21:00 T.M.T. – Panormou FC 10-3

22:00 Old Shcool Magufana – Atletico FC 9-3

22:00 North Atletico – Fisher FC 3-5

23:00 Flickers – Morelia FC 5-5

2η αγωνιστική (24/5)

21:00 T.M.T. – Morelia FC 11-5

22:00 Old Shcool Magufana – North Atletico 3-1

21:00  Panormou FC – Fisher FC (Κηφισιά: Τετάρτη 5/6)

23:00 Flickers – Atletico FC (14/6)

3η αγωνιστική (31/5)

21:00 North Atletico – Morelia FC

22:00 Old Shcool Magufana – Fisher FC (Κηφισιά)

22:00 Panormou FC – Atletico FC

23:00 Flickers – T.M.T.

4η αγωνιστική (7/6)

21:00 Atletico FC – Morelia FC

22:00 Old Shcool Magufana – Panormou FC (Κηφισιά)

22:00 T.M.T – Fisher FC

23:00 Flickers – North Atletico

5η αγωνιστική (14/6)

21:00 North Atletico – Panormou FC

23:00 Old Shcool Magufana – Morelia FC (Κηφισιά)

22:00 T.M.T. – Atletico FC

22:00 Flickers – Fisher FC (Κηφισιά)

6η αγωνιστική (21/6)

21:00 T.M.T. – North Atletico

22:00 Panormou FC – Morelia FC (Κηφισιά)

22:00 Atletico FC – Fisher FC

23:00 Flickers – Magufana

7η αγωνιστική (28/6)

21:00 North Atletico – Atletico FC

22:00 Old Shcool Magufana – T.M.T. (Κηφισιά)

22:00 Fisher FC – Morelia FC

23:00 Flickers – Panormou FC

Βαθμολογία Δ’ Ομίλου

  1. T.M.T. 6 (21-8)
  2. Old School Magufana 6 (12-4)
  3. Fisher FC 3 (5-3)
  4. Flickers 1 (5-5)
  5. Morelia FC 1 (10-16)
  6. North Atletico 0 (4-8)
  7. Atletico FC 0 (3-9)
  8. Panormou FC 0 (3-10)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΝΟΤΙΑ)

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Δευτέρα 13/5)

20:00 Turbillon – Brodios FC 0-1

20:00 Αστέρας Αιγάλεω – Joli FC 4-8

21:00  Les Fennec – Goats FC 3-6

21:00 Efippos FC – Athens United 3-8

2η αγωνιστική (Δευτέρα 20/5)

20:00 Turbillon – Efippos FC 12-8

20:00 Goats FC – Brodios FC 6-1

21:00  Les Fennec – Αστέρας Αιγάλεω 5-6

21:00 Joli FC – Athens United 7-4

3η αγωνιστική (Δευτέρα 27/5)

20:00 Turbillon – Goats FC

20:00 Joli FC – Brodios FC (Τετάρτη 19/6) *

21:00  Les Fennec – Efippos FC

21:00 Αστέρας Αιγάλεω – Athens United

4η αγωνιστική (Δευτέρα 3/6)

20:00 Turbillon – Les Fennec

20:00 Brodios FC – Athens United

21:00  Joli FC – Efippos FC

21:00 Αστέρας Αιγάλεω – Goats FC

5η αγωνιστική (10/6)

20:00 Turbillon – Athens United

20:00 Αστέρας Αιγάλεω – Brodios FC

21:00  Les Fennec – Joli FC

21:00 Goats FC – Efippos FC

6η αγωνιστική (Δευτέρα 17/6)

20:00 Turbillon – Joli FC

20:00 Goats FC – Athens United

21:00  Les Fennec – Brodios FC

21:00 Efippos FC – Αστέρας Αιγάλεω

7η αγωνιστική (Δευτέρα 24/6)

20:00 Turbillon – Αστέρας Αιγάλεω

20:00 Les Fennec – Athens United

21:00  Joli FC – Goats FC

21:00 Efippos FC – Brodios FC

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

  1. Goats FC 6 (12-4)
  2. Joli FC 6 (15-8)
  3. Turbillon 3 (12-9)
  4. Athens United 3 (12-10)
  5. Αστέρας Αιγάλεω 3 (10-13)
  6. Brodios FC 3 (2-6)
  7. Les Fennec 0 (8-12)
  8. Efippos FC 0 (11-20)

B’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Δευτέρα 13/5)

22:00 Juvetsus – Ο.Π.Φ. 5-1

22:00 Saint Nikolas – Xasting University 9-2

23:00 Zozzi FC – Los Turbos 4-2

23:00 Τσακάλια FC – Alana FC 2-5

2η αγωνιστική (Δευτέρα 20/5)

22:00 Juvetsus – Xasting University 8-5

22:00 Alana FC- Los Turbos 2-3

23:00 Zozzi FC – Ο.Π.Φ. 3-3

23:00 Τσακάλια FC – Saint Nikolas 2-9

3η αγωνιστική (Δευτέρα 27/5)

22:00 Los Turbos – Ο.Π.Φ.

22:00 Alana FC – Saint Nikolas

23:00 Zozzi FC – Xasting University

23:00 Τσακάλια FC – Juvetsus

4η αγωνιστική (Δευτέρα 3/6)

22:00 Saint Nikolas – Ο.Π.Φ.

22:00 Alana FC – Xasting University

23:00 Juvetsus – Zozzi FC

23:00 Τσακάλια FC – Los Turbos

5η αγωνιστική (Δευτέρα 10/6)

22:00 Ο.Π.Φ. – Xasting University

22:00 Alana FC – Juvetsus

23:00 Saint Nikolas – Los Turbos

23:00 Τσακάλια FC –  Zozzi FC

6η αγωνιστική (Δευτέρα 17/6)

22:00 Juvetsus – Saint Nikolas

22:00 Los Turbos – Xasting University

23:00 Zozzi FC – Alana FC

23:00 Τσακάλια FC – Ο.Π.Φ.

7η αγωνιστική (Δευτέρα 24/6)

22:00 Ο.Π.Φ. – Alana FC

22:00 Los Turbos –  Juvetsus

23:00 Zozzi FC – Saint Nikolas

23:00 Τσακάλια FC – Xasting University

Βαθμολογία B’ Ομίλου

  1. Saint Nicolas 6 (18-4)
  2. Juvetsus 6 (13-6)
  3. Zozzi FC 4 (7-5)
  4. Los Turbos 3 (5-6)
  5. Alana FC 3 (7-5)
  6. Ο.Π.Φ. 1 (4-8)
  7. Xasting University 0 (7-17)
  8. Τσακάλια FC 0 (4-14)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Τετάρτη 15/5)

21:00 Yurusi FC – Kallithea Hammers (Τετάρτη 5/6 23:00) *

21:00 Unique FC – Απόλλων Γαλατσίου (Τετάρτη 5/6 23:00) *

22:00 Bombers – Roma FC 3-4

22:00 Bandoleros – Dopi FC 15-2

2η αγωνιστική (Τετάρτη 22/5)

21:00 Bandoleros – Kallithea Hammers 7-4

21:00 Unique FC – Roma FC 6-6

22:00 Bombers – Yurusi FC 7-3

22:00 Απόλλων Γαλατσίου – Dopi FC 3-7

3η αγωνιστική (Πέμπτη 30/5) *

21:00 Yurusi FC – Απόλλων Γαλατσίου

21:00 Unique FC – Bandoleros

22:00 Bombers – Kallithea Hammers

22:00  Roma FC – Dopi FC

  • Λόγω του τελικού του Conference League ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Φιορεντίνα οι αγώνες θα διεξαχθούν την ακριβώς επόμενη ημέρα.

4η αγωνιστική (Τετάρτη 5/6)

21:00 Roma FC – Kallithea Hammers

21:00 Yurusi FC – Bandoleros

22:00 Bombers – Απόλλων Γαλατσίου

22:00 Unique FC – Dopi FC

5η αγωνιστική (Τετάρτη 12/6)

21:00 Yurusi FC – Unique FC

21:00 Roma FC – Απόλλων Γαλατσίου

22:00 Bandoleros – Bombers

22:00  Kallithea Hammers – Dopi FC

6η αγωνιστική (Τετάρτη 19/6)

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Kallithea Hammers

21:00 Unique FC – Bombers

22:00 Bandoleros – Roma FC

22:00  Yurusi FC – Dopi FC

7η αγωνιστική (Τετάρτη 27/6)

21:00 Yurusi FC – Roma FC

21:00 Unique FC – Kallithea Hammers 3-6

22:00 Dopi FC – Bombers

22:00  Bandoleros – Απόλλων Γαλατσίου

Βαθμολογία Γ’ Ομίλου

  1. Bandoleros 6 (22-6)
  2. Roma FC 4 (10-9)
  3. Bombers 3 (10-7)
  4. Kallithea Hammers 3 (10-10)
  5. Dopi FC 3 (9-18)
  6. Unique FC 1 (9-12)
  7. Yurusi FC 0 (3-7)
  8. Απόλλων Γαλατσίου 0 (3-7)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ (ΡΕΝΤΗ)

1η αγωνιστική (Παρασκευή 17/5)

21:00 Athens Vice – Neverluzen 2-14

22:00  Lions FC – Temeteron FC 0-6

23:00 Asteras Retalion – Επαρχιακός FC 8-5

23:00 Jackals – Woodcutters FC 6-3

2η αγωνιστική (Παρασκευή 24/5)

21:00 Athens Vice – Woodcutters FC 0-17

22:00 Lions FC – Asteras Retalion 0-4

23:00 Neverluzen – Επαρχιακός FC 3-5

23:00 Jackals – Temeteron FC 8-7

3η αγωνιστική (Παρασκευή 31/5)

20:00 Neverluzen – Woodcutters FC

21:00 Athens Vice – Temeteron FC

22:00 Lions FC – Επαρχιακός FC

23:00 Jackals – Asteras Retalion

4η αγωνιστική (Παρασκευή 7/6)

21:00 Woodcutters FC – Επαρχιακός FC

22:00 Asteras Retalion – Athens Vice

23:00 Neverluzen – Temeteron FC

23:00 Jackals – Lions FC (SEF Soccer Club)

5η αγωνιστική (Παρασκευή 14/6)

21:00 Athens Vice – Lions FC

22:00 Woodcutters FC – Temeteron FC

23:00  Asteras Retalion – Neverluzen

23:00 Jackals – Επαρχιακός FC (SEF Soccer Club)

6η αγωνιστική (Παρασκευή 21/6)

21:00 Athens Vice – Επαρχιακός FC

22:00 Lions FC – Woodcutters FC

23:00 Asteras Retalion – Temeteron FC

23:00 Jackals – Neverluzen (SEF Soccer Club)

7η αγωνιστική (Παρασκευή 28/6)

21:00 Επαρχιακός FC – Temeteron FC

22:00 Asteras Retalion – Woodcutters FC

23:00 Lions FC – Neverluzen (SEF Soccer Club)

23:00 Jackals – Athens Vice

Βαθμολογία Δ’ Ομίλου

  1. Αστέρας Ρεταλίων 6 (12-5)
  2. Jackals FC 6 (14-10)
  3. Woodcutters 3 (20-6)
  4. Neverluzen 3 (17-7)
  5. Temeteron FC 3 (13-8)
  6. Επαρχιακός FC 3 (10-11)
  7. Lions FC 0 (0-10)
  8. Athens Vice 0 (2-31)

ΦΑΣΗ PLAY-OFF

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “32”)

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ (ΒΟΡΕΙΑ)

Δευτέρα 1/7

21:00 A1 – B4 (Κηφισιά)
21:00 Α2 – Β3

21:00 B2 – A3
22:00 B1 – A4

Τρίτη 2/7

22:00 Γ1 – Δ4
23:00 Γ2 – Δ3

Παρασκευή 5/7

22:00 Δ2 – Γ3
23:00 Δ1 – Γ4

ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΝΟΤΙΑ)

Δευτέρα 1/7

20:00 A1 – B4
21:00 Α2 – Β3

22:00 B2 – A3
23:00 B1 – A4

Τετάρτη 3/7

21:00 Γ1 – Δ4
22:00 Γ2 – Δ3

Παρασκευή 5/7

22:00 Δ2 – Γ3 (Eleonas Football Club)
23:00 Δ1 – Γ4

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “32”)

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ (ΒΟΡΕΙΑ)

Δευτέρα 1/7

22:00 A5 – B8 (Κηφισιά)
22:00 Α6 – Β7

23:00 B6 – A7
23:00 B8 – A5

Τρίτη 2/7

21:00 Γ5 – Δ8

Τετάρτη 3/7

21:00 Γ6 – Δ7

Παρασκευή 5/7

22:00 Δ5 – Γ8 (Κηφισιά)
21:00 Δ6 – Γ7

ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΝΟΤΙΑ)

Δευτέρα 1/7

20:00 A5 – B8
21:00 Α6 – Β7

22:00 B6 – A7
23:00 B8 – A5

Τετάρτη 3/7

21:00 Γ5 – Δ8
22:00 Γ6 – Δ7

Παρασκευή 5/7

21:00 Δ6 – Γ7 (Eleonas Football Club)
23:00 Δ5 – Γ8 (Eleonas Football Club)

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ (ΒΟΡΕΙΑ)

Δευτέρα 9/7

22:00
22:00

Τρίτη 9/7
22:00

Παρασκευή 12/7
22:00

ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΝΟΤΙΑ)

Δευτέρα 8/7
22:00
22:00

Τετάρτη 10/7
22:00

Παρασκευή 12/7
22:00

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ (ΒΟΡΕΙΑ)

Δευτέρα 9/7

21:00
21:00

Τρίτη 9/7

21:00

Παρασκευή 12/7

21:00

ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΝΟΤΙΑ)

Δευτέρα 8/7

21:00
21:00

Τετάρτη 10/7

21:00

Παρασκευή 12/7

21:00

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ (ΒΟΡΕΙΑ)

Δευτέρα 15/7
21:00
22:00

ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΝΟΤΙΑ)

Δευτέρα 15/7
21:00
22:00

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ (ΒΟΡΕΙΑ)

Δευτέρα 15/7
21:00
22:00

ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΝΟΤΙΑ)

Δευτέρα 15/7
21:00
22:00

FINAL FOUR – ΚΑΤΟΠΙΝ ΚΛΗΡΩΣΗΣ (SEF Soccer Club)

Τετάρτη 17/7

GOLDEN
Ημιτελικοί

21:00
21:00

Τελικός
23:00

SILVER
Ημιτελικοί

20:00
20:00

Τελικός
22:00

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ BRONZE CUP (ΚΗΦΙΣΙΑ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Πέμπτη 16/5)

21:00 Furioza FC – Slavia FC 4-5

22:00 Πράκτορες FC – Υποβρύχια 3-11

21:00 50 Karatia – Unicorns FC 2-6

2η αγωνιστική (Πέμπτη 23/5)

21:00 50 Karatia – Πράκτορες FC 8-4

22:00 Slavia FC – Υποβρύχια 2-11

21:00 Furioza FC – Unicorns FC (Παρασκευή 24/5)

3η αγωνιστική (Πέμπτη 30/5)

21:00 Furioza FC – 50 Karatia

22:00 Πράκτορες FC – Slavia FC

21:00 Unicorns FC – Υποβρύχια FC (Παρασκευή 31/6)

4η αγωνιστική (Πέμπτη 13/6)

21:00 Πράκτορες FC – Furioza FC

22:00 50 Karatia – Υποβρύχια

21:00 Unicorns FC – Slavia FC (Παρασκευή 14/6)

5η αγωνιστική (Πέμπτη 20/6)

21:00 Furioza FC – Υποβρύχια  

22:00 50 Karatia – Slavia FC

21:00 Unicorns FC- Πράκτορες FC (Παρασκευή 21/6)

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

  1. Υποβρύχια 6 (22-5)
  2. Unicorns FC 3 (6-2)
  3. 50 Karatia 3 (10-10)
  4. Slavia FC 3 (7-15)
  5. Furioza FC 0 (4-5)
  6. Πράκτορες FC 0 (7-19)

ΦΑΣΗ PLAY OFF

(Πέμπτη 4/7)

Ημιτελικοί
21:00 1ος – 4ος
22:00 2ος – 3ος

(Πέμπτη 11/7)

Τελικός
21:00

Περισσότερα

ΕΛΛΑΔΑ

ΣΤΟ ΜΠΑΚΟΥ ΤΟΥ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥ 2025! (PHOTOS)

Η Παγκόσμια Ομοσπονδία Μίνι Ποδοσφαίρου (World Mini-Football Federation) ανακοίνωσε χθες (21/5) ότι η διοργανώτρια πόλη για το πολυαναμενόμενο Παγκόσμιο Κύπελλο του 2025 θα είναι το Μπακού του Αζερμπαϊτζάν! Πιο συγκεκριμένα, η διοργάνωση στην οποία θα παλέψει να βρεθεί και

ΝΕΑ

ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ ΓΙΑ ELITE CUP GREECE: “ΕΧΩ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ – ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΩ”

“Μέλι” έσταξε για το παρθενικό Elite Cup Greece ο κορυφαίος αθλητικογράφος της Ελλάδας: Γιώργος Θαναηλάκης σε συνέντευξη που παραχώρησε αμέσως μετά την ολοκλήρωση των μεταδόσεων που έκανε: “Τεχνολογικά, οργανωτικά και ποιοτικά είναι ότι πιο εντυπωσιακό υπάρχει”! Λίγες ώρες μετά

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου