ATHENS CUP 6X6: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Share

Εδώ θα βρεις το πανόραμα του Athens Cup 6X6: Όμιλοι, βαθμολογίες, αποτελέσματα και το αναλυτικό πανόραμα της διοργάνωσης μέχρι και τον μεγάλο τελικό σε Golden και Silver κατηγορία!

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

ΒΟΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΚΗΦΙΣΙΑ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (15/5)

21:00 Παλαίμαχοι FC – Kavallarides FC 5-4

22:00 Blender Βρέμης – Langaneiros FC 7-5

23:00 Medellin FC – Rubin Tarzan 6-5

αγωνιστική (22/5)

21:00 Medellin FC – Kavallarides FC 10-6

22:00 Rubin Tarzan – Langaneiros FC 8-3

23:00 Blender Βρέμης – Παλαίμαχοι FC 7-6

3η αγωνιστική (29/5)

21:00 Blender Βρέμης  – Kavallarides FC 15-4

22:00 Παλαίμαχοι FC –  Rubin Tarzan 2-8

23:00 Medellin FC – Langaneiros FC 10-2

4η αγωνιστική (5/6)

21:00 Kavallarides FC – Langaneiros FC 12-7

22:00 Medellin FC – Παλαίμαχοι FC 3-0

23:00 Rubin Tarzan – Blender Βρέμης 10-8

5η αγωνιστική (12/6)

20:00 Παλαίμαχοι FC – Langaneiros FC 0-3

21:00 Kavallarides FC – Rubin Tarzan 4-10

22:00 Blender Βρέμης – Medellin FC 10-6

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

  1. Rubin Tarzan 12
  2. Blender Βρέμης 12
  3. Medellin FC 12
  4. Kavallarides FC 3
  5. Langaneiros FC 3
  6. Παλαίμαχοι FC 3

B’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (16/5)

21:00 Dumanister FC – Orangers FC 8-6

22:00 San Pedro – Blitz FC 2-8

23:00 T.N.D. – Flickerz FC 17-7

αγωνιστική (23/5)

21:00 T.N.D. – Blitz FC 9-0

22:00 San Pedro – Dumanister FC 9-4

23:00 Flickerz FC – Orangers FC 12-5

αγωνιστική (30/5)

21:00 T.N.D. – Dumanister FC 8-4

22:00 San Pedro – Orangers FC 5-6

23:00 Flickerz FC – Blitz FC 15-1

αγωνιστική (6/6)

21:00 T.N.D. – Orangers FC 10-4

22:00 Blitz FC – Dumanister FC 5-2

23:00 Flickerz FC – San Pedro 3-0

5η αγωνιστική (13/6)

21:00 Orangers FC – Blitz FC 5-5

22:00 San Pedro – T.N.D. 10-5

23:00 Flickerz FC – Dumanister FC 15-4

Βαθμολογία B’ Ομίλου

  1. T.N.D. 12
  2. Flickerz FC 12
  3. Blitz FC 7
  4. San Pedro 6
  5. Orangers FC 4
  6. Dumanister FC 3

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική (13/5)

21:00 Attica FC – Coca Juniors 12-8

22:00 Απόλλων Γαλατσίου – Tigers FC 10-2

23:00 Flamingos FC – Unicorns FC 9-2

2η αγωνιστική (24/5)

21:00 Coca Juniors – Tigers FC  5-6

22:00 Attica FC – Unicorns FC 12-2

23:00 Flamingos FC – Απόλλων Γαλατσίου 6-3

αγωνιστική (31/5)

21:00 Tigers FC – Attica FC 6-5

22:00 Απόλλων Γαλατσίου – Unicorns FC 7-6

23:00 Coca Juniors – Flamingos FC 10-13

4η αγωνιστική (7/6)

21:00 Unicorns FC – Coca Juniors 1-7

22:00 Απόλλων Γαλατσίου – Attica FC 4-4

23:00 Flamingos FC – Tigers FC 11-7

5η αγωνιστική (14/6)

21:00 Tigers FC – Unicorns FC 4-7

22:00 Απόλλων Γαλατσίου – Coca Juniors 0-3

23:00 Attica FC – Flamingos FC 4-7

Βαθμολογία Γ’ Ομίλου

  1. Flamingos FC 15
  2. Attica FC 7
  3. Απόλλων Γαλατσίου 7
  4. Tigers FC 6
  5. Coca Juniors 6
  6. Unicorns FC 3

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (18/5)

20:00 Αστραπές Γαλατσίου – Πράκτορες FC 3-0

21:00 Barons FC – Rangers Athens 10-5

22:00 T.M.T. – Predators FC 10-4

2η αγωνιστική (25/5)

20:00 Barons FC – Πράκτορες FC 3-0

21:00 Predators FC – Αστραπές Γαλατσίου 2-3

22:00 T.M.T. – Rangers Athens 11-2

3η αγωνιστική (1/6)

20:00 Αστραπές Γαλατσίου – Barons FC 1-7

21:00 Predators FC – Rangers Athens 11-3

22:00 T.M.T. – Πράκτορες FC 7-1

4η αγωνιστική (8/6)

20:00 Rangers Athens – Πράκτορες FC 2-5

21:00 Barons FC – Predators FC 4-5

22:00 Αστραπές Γαλατσίου – T.M.T. 3-7

5η αγωνιστική (15/6)

20:00 Αστραπές Γαλατσίου – Rangers Athens 7-2

21:00 Predators FC – Πράκτορες FC 5-3

22:00 T.M.T. – Barons FC 16-14

Βαθμολογία Δ’ Ομίλου

  1. T.M.T. 15
  2. Barons FC 9
  3. Predators FC 9
  4. Αστραπές Γαλατσίου 9
  5. Πράκτορες FC 3
  6. Rangers Athens 0

ΝΟΤΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (15/5)

20:00 Old Fellows – Bonomians FC 2-2

20:00 Αναγέννηση Καισαριανής – Goats FC 3-4

20:00 Oranjie FC – Las Atalantas (Eleonas Football Club) 4-8

αγωνιστική (22/5)

20:00 Old Fellows – Las Atalantas 4-3

20:00 Bonomians FC – Αναγέννηση Καισαριανής 3-7

20:00 Oranjie FC – Goats FC (Eleonas Football Club) 1-12

3η αγωνιστική (29/5)

20:00 Old Fellows – Αναγέννηση Καισαριανής 1-0

20:00 Goats FC – Las Atalantas 12-0

20:00 Oranjie FC – Bonomians FC (Eleonas Football Club) 6-9

4η αγωνιστική (5/6)

20:00 Bonomians FC – Goats FC 1-5

20:00 Αναγέννηση Καισαριανής – Las Atalantas 3-0

20:00 Old Fellows FC – Oranjie FC (Eleonas Football Club) 7-6

αγωνιστική (12/6)

20:00 Goats FC – Old Fellows 10-0

20:00 Bonomians FC – Las Atalantas 10-5

20:00 Αναγέννηση Καισαριανής – Oranjie FC (Eleonas Football Club) 17-3

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

  1. Goats FC 15
  2. Old Fellows 10
  3. Αναγέννηση Καισαριανής 9
  4. Bonomians FC 7
  5. Las Atalantas 3
  6. Oranjie FC 0

B’ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική (15/5)

21:00 Πόντιοι FC – Diridachta FC 9-3

21:00 Κωστάκηδες FC – Brodios 6-4

21:00 Ανίκητος FC – Δόξα Κολοπετινίτσας (Eleonas Football Club) 7-6

αγωνιστική (22/5)

21:00 Diridachta FC – Κωστάκηδες FC 5-9

21:00 Πόντιοι FC – Δόξα Κολοπετινίτσας 5-3

21:00 Brodios FC – Ανίκητος FC (Eleonas Football Club) 0-3

3η αγωνιστική (29/5)

21:00 Brodios – Diridachta FC 2-3

21:00 Κωστάκηδες FC – Δόξα Κολοπετινίτσας 3-2

21:00 Ανίκητος FC – Πόντιοι FC (Eleonas Football Club) 4-10

4η αγωνιστική (5/6)

21:00 Δόξα Κολοπετινίτσας – Brodios 3-2

21:00 Κωστάκηδες FC – Πόντιοι FC 5-3

21:00 Ανίκητος FC – Diridachta FC (Eleonas Football Club) 3-5

5η αγωνιστική (12/6)

21:00 Δόξα Κολοπετινίτσας – Diridachta FC 6-0

21:00 Πόντιοι FC – Brodios 6-4

21:00 Ανίκητος FC – Κωστάκηδες FC (Eleonas Football Club) 4-10

Βαθμολογία B’ Ομίλου

  1. Κωστάκηδες FC 15
  2. Πόντιοι FC 12
  3. Δόξα Κολοπετινίτσας 6
  4. Ανίκητος FC 6
  5. Diridachta FC 6
  6. Brodios FC 0

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (15/5)

22:00 Juvetsus – Palteiras FC 10-2

22:00 Broncos FC – Jokers FC 0-3

22:00 ΑΟ Σαμπούκας – Ο.Π.Φ. (Eleonas Football Club) 1-6

2η αγωνιστική (22/5)

22:00 Juvetsus – Ο.Π.Φ. 6-4

22:00 Palteiras FC – Jokers FC 3-1

22:00 ΑΟ Σαμπούκας – Broncos FC (Eleonas Football Club) 4-5

3η αγωνιστική (29/5)

22:00 Broncos FC – Ο.Π.Φ. 2-3

22:00 Juvetsus – Jokers FC 7-2

22:00 ΑΟ Σαμπούκας – Palteiras FC (Eleonas Football Club) 3-5

4η αγωνιστική (5/6)

22:00 Palteiras FC  – Broncos FC 2-4

22:00 Ο.Π.Φ. – Jokers FC 5-3

22:00 ΑΟ Σαμπούκας – Juvetsus (Eleonas Football Club) 5-7

5η αγωνιστική (12/6)

22:00 Palteiras FC – Ο.Π.Φ. 3-4

22:00 Juvetsus – Broncos FC 5-1

22:00 ΑΟ Σαμπούκας – Jokers FC (Eleonas Football Club) 6-4

Βαθμολογία Γ’ Ομίλου

  1. Juvetsus 15
  2. Ο.Π.Φ. 12
  3. Broncos FC 6
  4. Palteiras FC 6
  5. ΑΟ Σαμπούκας 3
  6. Jokers FC 3

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (15/5)

23:00 El Malliakas – Alana FC 4-8

23:00 Ναυάγια FC – Peiraias FC 2-5

23:00 Metaverse FC – Bandoleros FC (Eleonas Football Club) 3-0

2η αγωνιστική (22/5)

23:00 Bandoleros FC – El Malliakas 4-8

23:00 Peiraias FC – Alana FC 2-1

23:00 Metaverse FC – Ναυάγια FC (Eleonas Football Club) 3-8

3η αγωνιστική (29/5)

23:00 Peiraias FC – El Malliakas 5-4

23:00 Ναυάγια FC – Bandoleros FC 2-1

23:00 Metaverse FC – Alana FC (Eleonas Football Club) 0-3

4η αγωνιστική (5/6)

23:00 Ναυάγια FC – Alana FC 0-0

23:00 Bandoleros FC – Peiraias FC 10-2

23:00 El Malliakas – Metaverse FC (Eleonas Football Club) 3-0

5η αγωνιστική (12/6)

23:00 Ναυάγια FC – El Malliakas 9-4

23:00 Bandoleros FC – Alana FC 4-2

23:00 Metaverse FC – Peiraias FC (Eleonas Football Club) 0-3

Βαθμολογία Δ’ Ομίλου

  1. Peiraias FC 12
  2. Ναυάγια FC 10
  3. Alana FC 7
  4. El Malliakas 6
  5. Bandoleros FC 6
  6. Metaverse FC 3

ΦΑΣΗ PLAY OFF

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

ΚΗΦΙΣΙΑ
Πρώτος αγώνας

Rubin Tarzan – Flickerz FC 5-3


T.N.D. – Blender Βρέμης 6-2


Flamingos FC* – Barons FC 8-7


T.M.T. – Attica FC 7-6

Επαναληπτικός αγώνας
Rubin Tarzan – Flickerz FC * 2-7


T.N.D.* – Blender Βρέμης 10-11


Flamingos FC – Barons FC 8-3


T.M.T. – Attica FC* 5-8

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Πρώτος αγώνας

Κωστάκηδες FC – Old Fellows 4-2

Goats FC – Πόντιοι FC 6-1


Juvetsus – Ναυάγια FC 2-1


Peiraias FC – Ο.Π.Φ. 2-5

Επαναληπτικός αγώνας
Κωστάκηδες FC * – Old Fellows 5-6 (4-6 κ.α.)

Goats FC * – Πόντιοι FC 3-0


Juvetsus * – Ναυάγια FC 4-1


Peiraias FC * – Ο.Π.Φ. 7-2

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)
ΚΗΦΙΣΙΑ

22:00 Flickerz FC – T.N.D. 4-6
22:00 Flamingos FC – Attica 13-3

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
21:00 Κωστάκηδες FC – Goats FC 2-5
22:30 Juvetsus – Peiraias FC 7-4

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “4”)

ΚΗΦΙΣΙΑ
21:00 T.N.D. – Flamingos FC 4-6

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
22:15 Goats FC – Juvetsus 3-4

ΤΕΛΙΚΟΣ GOLDEN LEAGUE
Flamingos FC – Juvetsus

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “32”)

ΚΗΦΙΣΙΑ
Medellin
– Dumanister FC 8-4
Kavallarides FC – Orangers FC 9-3

3ος Blitz FC – Παλαίμαχοι FC 3-0
4ος San Pedro – Langaneiros FC 12-6

3ος Απόλλων Γαλατσίου – Rangers Athens 0-3
4ος Tigers FC – Πράκτορες FC 3-0

3ος Predators FC – Unicorns FC 4-2
4ος Αστραπές Γαλατσίου – Coca Juniors 5-8

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αναγέννηση Καισαριανής
– Brodios FC 7-2
Bonomians FC – Diridachta FC 3-0

Δόξα Κολοπετινίτσας – Oranjie FC 13-1
Ανίκητος FC – Las Atalantas 3-0

Broncos FC – Metaverse FC 3-0
Palteiras FC – Bandoleros FC 4-5

Αλάνα FC – Jokers FC 5-3
El Maliakas – ΑΟ Σαμπούκας 7-1

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

ΚΗΦΙΣΙΑ
Medellin – Kavallarides FC 6-10
Blitz FC – San Pedro 0-9
Rangers Athens – Tigers FC 5-15
Predators FC – Coca Juniors 4-8 (4-4 κ.α.)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αναγέννηση Καισαριανής
– Bonomians FC 8-4
Δόξα Κολοπετινίτσας – Ανίκητος FC 3-2
Broncos FC – Bandoleros FC 3-7
Αλάνα FC – El Malliakas 2-1

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

ΚΗΦΙΣΙΑ
21:00 Kavallarides FC – San Pedro 5-7
21:00 Tigers FC – Coca Juniors 4-7

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
21:00 Αναγέννηση Καισαριανής – Δόξα Κολοπετινίτσας 5-5 (2-3 πεν.)
22:00 Bandoleros – Αλάνα FC 2-4 (2-2 κ.α.)

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “4”)

ΚΗΦΙΣΙΑ
22:00 San Pedro – Coca Juniors 9-3

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
21:00 Δόξα Κολοπετινίτσας – Αλάνα FC 3-3 (2-1 πεν.)

ΤΕΛΙΚΟΣ SILVER LEAGUE
22:00 San Pedro – Δόξα Κολοπετινίτσας

Όλοι οι αγώνες από την ημιτελική φάση και μετά (ημιτελικόι και τελικοί) ανεξαρτήτως περιφέρειας διεξάγονται στο «SEF Soccer Club» στον Πειραιά. Επιπλέον όπου αναγράφεται δίπλα η φράση «Eleonas Football Club» για την περιφέρεια του Πειραιά (και μόνο), οι αγώνες διεξάγονται στο γήπεδο του Ρέντη.

Περισσότερα

ΕΛΛΑΔΑ

ΣΤΟ ΜΠΑΚΟΥ ΤΟΥ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥ 2025! (PHOTOS)

Η Παγκόσμια Ομοσπονδία Μίνι Ποδοσφαίρου (World Mini-Football Federation) ανακοίνωσε χθες (21/5) ότι η διοργανώτρια πόλη για το πολυαναμενόμενο Παγκόσμιο Κύπελλο του 2025 θα είναι το Μπακού του Αζερμπαϊτζάν! Πιο συγκεκριμένα, η διοργάνωση στην οποία θα παλέψει να βρεθεί και

ΝΕΑ

ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ ΓΙΑ ELITE CUP GREECE: “ΕΧΩ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ – ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΩ”

“Μέλι” έσταξε για το παρθενικό Elite Cup Greece ο κορυφαίος αθλητικογράφος της Ελλάδας: Γιώργος Θαναηλάκης σε συνέντευξη που παραχώρησε αμέσως μετά την ολοκλήρωση των μεταδόσεων που έκανε: “Τεχνολογικά, οργανωτικά και ποιοτικά είναι ότι πιο εντυπωσιακό υπάρχει”! Λίγες ώρες μετά

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου