ATHENS CUP 8X8: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Share

Εδώ θα βρεις το πανόραμα του Athens Cup 8X8: Όμιλοι, βαθμολογίες, αποτελέσματα και το αναλυτικό πανόραμα της διοργάνωσης μέχρι και τον μεγάλο τελικό σε Golden και Silver κατηγορία!

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (16/5)

20:00 La Mamounia – Royals FC 5-3

20:00 Hacienda FC – Πουροκτόνοι 4-5

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Σκλαβενίτης 5-2

21:00 Pranvera – Kourayo Vallecano 6-6

2η αγωνιστική (23/5)

20:00 Royals FC – Hacienda FC 9-5

20:00 Σκλαβενίτης – La Mamounia 2-8

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Kourayo Vallecano 2-3

21:00 Πουροκτόνοι – Pranvera 2-4

3η αγωνιστική (30/5)

20:00 Pranvera – Σκλαβενίτης 8-4

20:00 Απόλλων Γαλατσίου – La Mamounia 4-6

21:00 Royals FC – Πουροκτόνοι 12-2

21:00 Kourayo Vallecano – Hacienda FC 4-0

4η αγωνιστική (6/6)

20:00 La Mamounia – Πουροκτόνοι 7-4

20:00 Kourayo Vallecano – Σκλαβενίτης 3-0

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Hacienda FC 2-4

21:00 Pranvera – Royals FC 5-2

5η αγωνιστική (13/6)

20:00 La Mamounia – Pranvera 4-3

20:00 Σκλαβενίτης – Hacienda FC 1-11

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Royals FC 3-0

21:00 Kourayo Vallecano – Πουροκτόνοι 4-2

6η αγωνιστική (20/6)

20:00 Σκλαβενίτης – Royals FC 1-22

20:00 Kourayo Vallecano – La Mamounia 3-1

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Πουροκτόνοι 3-0

21:00 Pranvera – Hacienda FC 3-0

7η αγωνιστική (27/6)

20:00 La Mamounia – Hacienda FC 3-2

21:00 Σκλαβενίτης – Πουροκτόνοι 0-3

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Pranvera 4-7

21:00 Royals FC – Kourayo Vallecano 3-4

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

  1. Kourayo Vallecano 19
  2. La Mamounia 18
  3. Pranvera 16
  4. Royals FC 9
  5. Απόλλων Γαλατσίου 9
  6. Πουροκτόνοι 6
  7. Hacienda FC 6
  8. Σκλαβενίτης 0

B’ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική (16/5)

22:00 La Mano – Apollon Piraeus 9-3

22:00 Bad Boys – Tifosi FC 10-3

23:00 T.M.T. – Αστέρας Αιγάλεω 6-2

23:00 El Malliakas – Thliverpool 5-1

αγωνιστική (23/5)

22:00 Tifosi FC – T.M.T. 4-5

22:00 Thliverpool – Αστέρας Αιγάλεω 9-2

23:00 La Mano – Bad Boys 4-4

23:00 El Malliakas – Apollon Piraeus 2-1

αγωνιστική (30/5)

22:00 Tifosi FC – Apollon Piraeus 7-4

22:00 Bad Boys – Thliverpool 1-8

23:00 T.M.T. – La Mano 4-5

23:00 El Malliakas – Αστέρας Αιγάλεω 6-4

αγωνιστική (6/6)

22:00 La Mano – Αστέρας Αιγάλεω 5-3

22:00 T.M.T. – Thliverpool 3-5

23:00 Bad Boys – Apollon Piraeus 7-4

23:00 El Malliakas – Tifosi FC 4-2

αγωνιστική (13/6)

22:00 La Mano – Tifosi FC 0-3

22:00 Bad Boys – Αστέρας Αιγάλεω 3-1

23:00 Thliverpool – Apollon Piraeus 13-5

23:00 El Malliakas – T.M.T. 7-4

αγωνιστική (20/6)

22:00 T.M.T. – Apollon Piraeus 6-4

22:00 Αστέρας Αιγάλεω – Tifosi FC 4-4

23:00 La Mano – Thliverpool 3-2

23:00 El Malliakas – Bad Boys 2-3

αγωνιστική (27/6)

22:00 Αστέρας Αιγάλεω – Apollon Piraeus 8-8

22:00 Bad Boys – T.M.T. 4-4

22:00 El Malliakas – La Mano 1-2

23:00 Thliverpool – Tifosi FC 4-0

Βαθμολογία B’ Ομίλου

  1. La Mano 16
  2. El Maliakas 15
  3. Thliverpool 15
  4. Bad Boys 14
  5. T.M.T. 10
  6. Tifosi FC 7
  7. Αστέρας Αιγάλεω 2
  8. Apollon Piraeus 1

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (18/5)

20:00 Α.Ο. Παραμυθιάς – Copperfield FC 8-3

20:00 Los Chicos – Old Fellows 6-3

21:00 Saints FC – Αετός FC 3-0

21:00 Eleonas FC – Bonomians FC 6-3

2η αγωνιστική (25/5)

20:00 Α.Ο. Παραμυθιάς – Old Fellows 10-5

20:00 Eleonas FC – Los Chicos 5-3

21:00 Saints FC – Bonomians FC 0-3

21:00 Αετός FC – Copperfield FC 0-3

3η αγωνιστική (1/6)

20:00 Bonomians FC – Copperfield FC 3-0

20:00 Eleonas FC – Old Fellows 10-2

21:00 Αετός FC – Α.Ο. Παραμυθιάς 0-3

21:00 Saints FC – Los Chicos 0-2

4η αγωνιστική (8/6)

20:00 Los Chicos – Bonomians FC 6-5

20:00 Copperfield FC – Eleonas FC 10-11

21:00 Αετός FC – Old Fellows 0-3

21:00 Saints FC – Α.Ο. Παραμυθιάς 4-6

5η αγωνιστική (15/6)

20:00 Α.Ο. Παραμυθιάς – Eleonas FC 3-7

20:00 Los Chicos – Copperfield FC 7-3

21:00 Saints FC – Old Fellows 3-0

21:00 Αετός FC – Bonomians FC 0-3

αγωνιστική (22/6)

20:00 Old Fellows – Copperfield FC 1-6

20:00 Α.Ο. Παραμυθιάς – Bonomians FC 4-6

21:00 Saints FC – Eleonas FC 3-10

21:00 Los Chicos – Αετός FC 3-0

αγωνιστική (29/6)

20:00 Α.Ο. Παραμυθιάς – Los Chicos 2-4

20:00 Old Fellows – Bonomians FC 3-2

21:00 Saints FC – Copperfield FC 4-1

21:00 Αετός FC – Eleonas FC 0-3

Βαθμολογία Γ’ Ομίλου

  1. Eleonas FC 18
  2. Los Chicos 18
  3. Bonomians FC 12
  4. ΑΟ Παραμυθίας 12
  5. Saints FC 9
  6. Copperfield FC 6
  7. Old Fellows 6
  8. Αετός FC 0

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική (18/5)

22:00 Lions FC– ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ 9-0

22:00 Olympic Armenia – Neapoli FC 3-0

23:00 Flamingos FC – Albatros FC 8-1

23:00 Que Miras – Tobi Roppo FC 3-0

αγωνιστική (25/5)

22:00 Albatros FC – ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ 7-3

22:00 Flamingos FC – Olympic Armenia 8-6

23:00 Que Miras – Lions FC 0-3

23:00 Tobi Roppo FC – Neapoli FC 0-3

αγωνιστική (1/6)

22:00 Lions FC – Neapoli FC 0-3

22:00 Flamingos FC – ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ 3-0

23:00 Que Miras – Albatros FC 0-3

23:00 Olympic Armenia – Tobi Roppo FC 3-0

αγωνιστική (8/6)

22:00 Que Miras – ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ 0-3

22:00 Olympic Armenia – Lions FC 2-5

23:00 Albatros FC – Neapoli FC 4-6

23:00 Flamingos FC – Tobi Roppo FC 3-0

αγωνιστική (15/6)

22:00 Olympic Armenia – Albatros FC 10-6

22:00 Neapoli FC – ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ 9-5

23:00 Flamingos FC – Que Miras 3-0

23:00 Lions FC – Tobi Roppo FC 3-0

αγωνιστική (22/6)

22:00 Flamingos FC – Neapoli FC 10-7

22:00 Olympic Armenia – Que Miras 3-0

23:00 Albatros FC – Lions FC 1-11

23:00 ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ – Tobi Roppo FC 3-0

αγωνιστική (29/6)

22:00 ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ – Olympic Armenia 0-3

22:00 Lions FC – Flamingos FC 5-7

23:00 Que Miras – Neapoli FC 0-3

23:00 Tobi Roppo FC – Albatros FC 0-3

Βαθμολογία Δ’ Ομίλου

  1. Flamingos FC 21
  2. Lions FC 15
  3. Olympic Armenia 12
  4. Neapoli FC 12
  5. Albatros FC 6
  6. ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ 3
  7. Que Miras 3
  8. Tobi Roppo FC 0

ΦΑΣΗ PLAY-OFF

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

Kourayo Vallecano – Bad Boys 3-4
La Mamounia – Thliverpool FC 2-4
La Mano – Royals FC 7-3
El Malliakas – Pranvera 2-6

Eleonas FC – Neapoli FC 8-1
Los Chicos – Olympic Armenia 10-2
Flamingos FC – ΑΟ Παραμυθιάς 8-3
Lions FC – Bonomians FC 4-2

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

Απόλλων Γαλατσίου – Απόλλων Πειραιά 4-5
Πουροκτόνοι – Αστέρας Αιγάλεω 0-3
ΤΜΤ – Σκλαβενίτης 3-0
Tifosi FC– Hacienda FC 1-5

Saints FC – Tobi Roppo FC 3-0
Copperfield FC – Que Miras 3-0
Albatros FC – Αετός FC 3-0
ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ – Old Fellows 0-3

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

Bad Boys – Thliverpool 1-3
La Mano – Pranvera 5-2

Eleonas FC – Los Chicos 7-4
Flamingos FC – Lions FC 5-3

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

Απόλλων Πειραιά – Αστέρας Αιγάλεω 4-5
T.M.T. – Hacienda FC 8-6

Saints FC – Copperfield FC 8-3
Albatros FC – Old Fellows 3-6

FINAL FOUR (Τρίτη 18/7)

GOLDEN
Ημιτελικοί
21:00 Thliverpool – La Mano
21:00 Eleonas FC – Flamingos FC

Τελικός
23:00

SILVER
Ημιτελικοί
20:00 Αστέρας Αιγάλεω – T.M.T. 20:00
20:00 Saints FC – Old Fellows

Τελικός
22:00

Περισσότερα

ΝΕΑ

ELITE LEAGUE 2: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΟΙ BANDOLEROS ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΙΑ… ΕΥΡΩΠΗ!

Στον μεγάλο τελικό της Elite League 2, που διεξήχθη την Δευτέρα (15/4) στο “SEF Soccer Club” στο Φάληρο, οι Bandoleros κατάφεραν να επικρατήσουν των Villagers FC και να στεφθούν πρωταθλητές της δεύτερης κατηγορίας της Έλλαδας αλλά και να αποκτήσουν

ΝΕΑ

ELITE LEAGUE 1: ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΠΟ… ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥΣ FLAMINGOS!

Στο κατάμεστο, από εκατοντάδες φίλους του ελληνικού Μίνι-Ποδοσφαίρου, “SEF Soccer Club” η Flamingos “κονταροχτυπήθηκε” με την “αιώνια” αντίπαλο της Magufana, με φόντο την κατάκτηση της Elite League 1, και κατάφερε να “χαμογελάσει” τελευταία, αφού ύστερά από το ισόπαλο 3-3

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου