ATHENS YOUTH CUP 6X6: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Share

Εδώ θα βρεις το πανόραμα του Athens Youth Cup 6X6: Όμιλοι, βαθμολογίες, αποτελέσματα και το αναλυτικό πανόραμα της διοργάνωσης μέχρι και τον μεγάλο τελικό σε Golden και Silver κατηγορία!

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (19/5)

20:00 ΣΕ.ΛΕ.ΤΕ FC – Royals FC 0-5

21:00 Γυπαετοί Αδαμών – Atletico Young 0-3

22:00 Flickerz JR – Daredevils 6-3

2η αγωνιστική (26/5)

20:00 Atletico Young – ΣΕ.ΛΕ.ΤΕ FC 3-10

21:00 Γυπαετοί Αδαμών – Daredevils 0-3

22:00 Flickerz JR – Royals FC 15-3

3η αγωνιστική (2/6)

20:00 Royals FC – Γυπαετοί Αδαμών 8-4

21:00 Flickerz JR – ΣΕ.ΛΕ.ΤΕ FC 6-4

22:00 Daredevils – Atletico Young 11-1

4η αγωνιστική (16/6)

20:00 ΣΕ.ΛΕ.ΤΕ FC – Daredevils 4-6

21:00 Atletico Young – Royals FC 2-7

22:00 Γυπαετοί Αδαμών – Flickerz JR 0-3

5η αγωνιστική (23/6)

20:00 ΣΕ.ΛΕ.ΤΕ FC – Γυπαετοί Αδαμών 3-0

21:00 Royals FC –Daredevils 3-6

22:00 Flickerz JR – Atletico Young 22-13

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

  1. Flickerz JR 15
  2. Daredevils 12
  3. Royals FC 9
  4. ΣΕ.ΛΕ.ΤΕ. FC 6
  5. Atletico Young 3
  6. Γυπαετοί Αδαμών 0

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (19/5)

20:00 Lions FC – Neo Faliro FC 0-4

21:00 Woodcutters FC – AO Kallipolis 4-1

21:00 Pistoleros FC – Asteras Tzavelas 2-7

2η αγωνιστική (26/5)

20:00 Woodcutters FC – Lions FC 4-1

21:00 AO Kallipolis – Pistoleros FC 5-3

21:00 Neo Faliro FC – Asteras Tzavelas 3-1

3η Αγωνιστική (2/6)

20:00 AO Kallipolis Lions FC 2-5

21:00 Neo Faliro FC – Pistoleros FC 12-2

21:00 Woodcutters FC – Asteras Tzavelas 3-3

4η Αγωνιστική (16/6)

20:00 Lions FC – Asteras Tzavelas 6-3

21:00 Pistoleros FC – Woodcutters FC 1-3

21:00 Neo Faliro FC – AO Kallipolis 4-2

5η Αγωνιστική

(Πέμπτη 22/6)

21:00 Neo Faliro FC – Woodcutters FC 3-2

(Παρασκευή 23/6)

23:00 Lions FC – Pistoleros FC 4-2

(Σάββατο 24/6)

22:00 Asteras Tzavelas – AO Kallipolis 1-6

Βαθμολογία B’ Ομίλου

  1. Neo Faliro FC 15
  2. Woodcutters FC 10
  3. Lions FC 9
  4. AO Kallipolis 6
  5. Asteras Tzavelas 4
  6. Pistoleros FC 0

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (19/5)

22:00 Κεραυνός Πειραιά – Milan Panteios 2-3

22:00 ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ – Poseidon Stars 5-2

23:00 Bros FC – Αστέρας Αιγάλεω 3-4

2η αγωνιστική (26/5)

22:00 Bros FC – Milan Panteios 0-3

22:00 Αστέρας Αιγάλεω – Poseidon Stars 4-4

23:00 Κεραυνός Πειραιά – ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ 1-3

3η αγωνιστική (2/6)

22:00 ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ – Αστέρας Αιγάλεω 2-8

22:00 Bros FC – Κεραυνός Πειραιά 4-2

23:00 Poseidon Stars – Milan Panteios 3-10

4η αγωνιστική (16/6)

22:00 Αστέρας Αιγάλεω – Κεραυνός Πειραιά 12-2

22:00 ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ – Milan Panteios 2-9

23:00 Bros FC – Poseidon Stars 3-0

5η αγωνιστική (23/6)

22:00 Bros FC – ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ 5-3

22:00 Poseidon Stars – Κεραυνός Πειραιά 0-3

23:00 Αστέρας Αιγάλεω – Milan Panteios 2-8

Βαθμολογία Γ’ Ομίλου

  1. Milan Panteios 15
  2. Αστέρας Αιγάλεω 10
  3. Bros FC 9
  4. ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ 6
  5. Κεραυνός Πειραιά 3
  6. Poseidon Stars 1

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (20/5)

21:00 Piraeus United – Pigadaikos 2-1

21:00 Real Smyrnis – Fateyespor FC 2-4

22:00 Rentis FC – Νάνοι FC 2-3

2η αγωνιστική (27/5)

21:00 Piraeus United – Real Smyrnis 3-3

22:00 Rentis FC – Fateyespor FC 2-6

23:00 Pigadaikos – Νάνοι FC 0-7

3η αγωνιστική (3/6)

20:15 Fateyespor FC – Pigadaikos 1-3

21:15 Real Smyrnis – Rentis FC 4-1

22:15 Νάνοι FC – Piraeus United 1-2

4η αγωνιστική (17/6)

21:00 Νάνοι FC – Real Smyrnis 3-0

21:00 Rentis FC – Pigadaikos 0-3

22:00 Piraeus United – Fateyespor FC 3-2

5η αγωνιστική (24/6)

21:00 Real Smyrnis – Pigadaikos 4-1

21:00 Fateyespor FC – Νάνοι FC 3-4

22:00 Rentis FC – Piraeus United 0-3

Βαθμολογία Δ’ Ομίλου

  1. Piraeus United 13
  2. Νάνοι FC 12
  3. Real Smyrnis 7
  4. Pigadaikos 6
  5. Fateyespor FC 6
  6. Rentis FC 0

ΦΑΣΗ PLAY OFF

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

Πρώτος αγώνας
Flickerz JR – Woodcutters FC 11-1 (30/6)
Neo Faliro FC – Daredevils FC 10-2 (30/6)
Milan Panteios – Νάνοι FC 6-1 (1/7)
Piraeus United – Αστέρας Αιγάλεω 4-6 (30/6)

Επαναληπτικός αγώνας
Flickerz JR* – Woodcutters FC 16-5
Neo Faliro FC* – Daredevils FC 3-0
Milan Panteios* – Νάνοι FC 7-2
Piraeus United – Αστέρας Αιγάλεω* 1-4

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

Royals FC – Pistoleros FC 7-2 (30/6)
ΣΕ.ΛΕ.ΤΕ FC – Asteras Tzavelas 2-1 (30/6)

Lions FC – Γυπαετοί Αδαμών 3-0 (30/6)
AO Kallipolis – Atletico Young 6-4 (30/6)

Bros FC – Rentis FC 3-0 (30/6)
ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ – Fateyespor FC 8-5 (30/6)

Real Smyrnis – Poseidon Stars 3-0 (1/7)
Pigadaikos FC – Κεραυνός Πειραιά 3-1 (1/7)

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)
Royals FC – ΣΕ.ΛΕ.ΤΕ FC 4-3
Lions FC – AO Kallipolis 6-5
Bros FC – ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ 3-5
Real Smyrnis – Pigadaikos FC 2-4

FINAL FOUR (Σάββατο 15/7)

GOLDEN LEAGUE

Ημιτελικός
19:00 Flickerz JR – Neo Faliro FC
19:00 Milan Panteios – Αστέρας Αιγάλεω

Τελικός
21:00

SILVER LEAGUE

Ημιτελικός
18:00 Royals FC – Lions FC
18:00 ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ – Pigadaikos FC

Τελικός
20:00

• Όλοι οι αγώνες διεξάγονται στο «SEF Soccer Club» με εξαίρεση εκείνους που αναγράφεται δίπλα ή λέξη Κηφισιά όπου διεξάγονται στο «Kifisia Soccer Club».

Περισσότερα

ΕΛΛΑΔΑ

ΣΤΟ ΜΠΑΚΟΥ ΤΟΥ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥ 2025! (PHOTOS)

Η Παγκόσμια Ομοσπονδία Μίνι Ποδοσφαίρου (World Mini-Football Federation) ανακοίνωσε χθες (21/5) ότι η διοργανώτρια πόλη για το πολυαναμενόμενο Παγκόσμιο Κύπελλο του 2025 θα είναι το Μπακού του Αζερμπαϊτζάν! Πιο συγκεκριμένα, η διοργάνωση στην οποία θα παλέψει να βρεθεί και

ΝΕΑ

ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ ΓΙΑ ELITE CUP GREECE: “ΕΧΩ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ – ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΩ”

“Μέλι” έσταξε για το παρθενικό Elite Cup Greece ο κορυφαίος αθλητικογράφος της Ελλάδας: Γιώργος Θαναηλάκης σε συνέντευξη που παραχώρησε αμέσως μετά την ολοκλήρωση των μεταδόσεων που έκανε: “Τεχνολογικά, οργανωτικά και ποιοτικά είναι ότι πιο εντυπωσιακό υπάρχει”! Λίγες ώρες μετά

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου