CHRISTMAS TOURNAMENT 2023: ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!

Share

Το μεγαλύτερο ποδοσφαιρικό meeting” του μήνα είναι γεγονός! Από τις 17 έως τις 20 Δεκεμβρίου θα λάβει χώρα -ξανά- το “Christmas Tournament” και οι “32” κορυφαίες ομάδες τη χώρας, σε εορταστικό κλίμα θα διεκδικήσουν “δάφνες” για την υστεροφημία τους, αλλά και ένα πολυπόθητο “Ευρωπαϊκό εισιτήριο”.

Αναλυτικά οι όμιλοι, το πρόγραμμα και τα γήπεδα διεξαγωγής όλων των αναμετρήσεων της Χριστουγεννιάτικης Μίνι-Ποδοσφαιρικής γιορτής.

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

GROUP A’ (SEF Soccer Club)

20:00 Vasco FC – Peiraias FC 4-5

20:00 Goats FC – Kourayo Vallecano 1-1

20:45 Peiraias FC – Goats FC 3-2

20:45 Kourayo Vallecano – Vasco FC 2-2

21:30 Peiraias FC – Kourayo Vallecano 5-3

21:30 Vasco FC – Goats FC 5-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Peiraias FC 9 (13-9)

2 Vasco FC 4 (11-8)

3 Kourayo Vallecano 2 (6-8)

4 Goats FC 1 (4-9)

GROUP B(SEF Soccer Club)

22:00 Juvetsus – El Maliakas 1-5

22:00 Αλάνα FC – Lions FC 3-1

22:45 Lions FC – El Maliakas 0-4

22:45 Αλάνα FC – Juvetsus 6-0

23:30 El Maliakas – Αλάνα FC 3-2

23:30 Juvetsus – Lions FC 7-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 El Maliakas 9 (12-3)

2 Alana FC 6 (11-3)

3 Juvetsus 3 (8-14)

4 Lions FC 0 (4-14)

GROUP C’ (Galaxy Soccer Club)

20:00 Flamingos FC – Βουνάπολη FC 3-0

20:00 Metaverse FC – Oranjie FC 6-2

20:45 Flamingos FC – Oranjie FC 8-1

20:45 Βουνάπολη FC – Metaverse FC 5-4

21:30 Metaverse FC – Flamingos FC 1-5

21:30 Oranjie FC – Βουνάπολη FC 1-6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Flamingos FC 9 (16-2)

2 Βουνάπολη FC 6 (11-8)

3 Metaverse FC 3 (11-12)

4 Oranjie FC 0 (4-20)

GROUP D’ (Galaxy Soccer Club)

22:00 Magufana – T.M.T. 5-3

22:00 Bonomians – Los Turbos 0-3

22:45 T.M.T. – Bonomians FC 3-0

22:45 Los Turbos – Magufana 2-3

23:30 Magufana – Bonomians FC 3-0

23:30 T.M.T. – Los Turbos 1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Magufana 9 (11-5)

2 Los Turbos 4 (6-4)

3 T.M.T. 4 (7-6)

4 Bonomians FC 0 (0-9)

GROUP E’ (Galaxy Soccer Club)

20:00 Villagers FC – Deja Vu 5-2

20:00 Αναγέννηση Καισαριανής – Old Fellows 2-1

20:45 Αναγέννηση Καισαριανής – Deja Vu 1-2

20:45 Old Fellows – Villagers FC 0-5

21:30 Villagers FC – Αναγέννηση Καισαριανής 2-0

21:30 Deja Vu – Old Fellows 5-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Villagers FC 9 (12-2)

2 Deja Vu 6 (9-8)

3 Αναγέννηση Καισαριανής 3 (3-5)

4 Old Fellows 0 (4-15)

GROUP F’ (Galaxy Soccer Club)

22:00 Olympiakos Sepolion – Rubin Tarzan 1-2

22:00 Langaneiros FC – Flickerz FC 4-5

22:45 Flickerz FC – Olympiakos Sepolion 0-0

22:45 Rubin Tarzan – Langaneiros FC 2-4

23:30 Olympiakos Sepolion – Langaneiros FC 4-1

23:30 Flickerz FC – Rubin Tarzan 5-5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Flickerz FC 5 (10-9)

2 Rubin Tarzan 4 (9-10)

3 Olympiakos Sepolion 4 (5-3)

4 Langaneiros FC 3 (9-11)

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΦΑΣΗ ΤΩΝ “16”

20:00 Villagers FC – Olympiakos Sepolion

20:00 Flickerz FC – Deja Vu

20:30 Peiraias FC – Αναγέννηση Καισαριανής

20:30 Vounapoli FC – T.M.T.

21:00 Magufana – Rubin Tarzan

21:00 Alana FC – Vasco FC

21:30 El Maliakas – Metaverse

21:30 Flamingos FC – Los Turbos

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

22:00 Random – Random

22:00 Random – Random

22:30 Random – Random

22:30 Random – Random

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

23:00 Random – Random

23:00 Random – Random

ΤΕΛΙΚΟΣ

23:30 Random – Random

Υπενθυμίζεται πως η τελική φάση των νοκ-άουτ αγώνων θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20/12 στο “SEF Soccer Club” από τις 20:00 έως τις 00:00. Η κλήρωση για την νοκ-άουτ φάση θα διεξαχθεί το βράδυ της Τρίτης, αμέσως μετά την ολοκλήρωση της φάσης των ομίλων (οι ομάδες θα χωριστούν σε 8 ισχυρούς και 8 ανίσχυρους), και οι ώρες των αγώνων της φάσης των “16” και των υπόλοιπων (με βάση των διασταυρώσεων) μέχρι και τον τελικό, θα αναρτηθούν επί τόπου.

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (YOUTH)

GROUP A’ (SEF Soccer Club)

15:00 PAO Kranaas – Asteras Tzavela 3-1

15:00 Real N. Ionias – Fateyespor 5-1

15:30 Asteras Tzavela – Fateyespor 0-1

15:30 PAO Kranaas – Real N. Ionias 1-2

16:00 Real N. Ionias – Asteras Tzavela 6-1

16:00 Fateyespor – PAO Kranaas 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Real N. Ionias 9 (13-3)

2 PAO Kranaas 6 (7-4)

3 Fateyespor 3 (3-8)

4 Asteras Tzavela 0 (2-10)

GROUP B(SEF Soccer Club)

16:30 Αστέρας Αιγάλεω – Panthers FC 0-0

16:30 Piraeus FC – Zeus FC 2-1

17:00 Panthers FC – Zeus FC 2-2

17:00 Αστέρας Αιγάλεω – Piraeus FC 4-1

17:30 Panthers FC – Piraeus FC 0-3

17:30 Zeus FC – Αστέρας Αιγάλεω 2-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Piraeus FC 6 (6-5)

2 Αστέρας Αιγάλεω 5 (6-3)

3 Zeus FC 2 (5-6)

4 Panthers FC 2 (2-5)

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (YOUTH)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

18:15 Real N. Ionias – Αστέρας Αιγάλεω 5-0

18:15 Piraeus FC – PAO Kranaas 1-3

ΤΕΛΙΚΟΣ

19:00 Real N. Ionias – PAO Kranaas 2-2 (4-3)

Περισσότερα

ΕΛΛΑΔΑ

ΣΤΟ ΜΠΑΚΟΥ ΤΟΥ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥ 2025! (PHOTOS)

Η Παγκόσμια Ομοσπονδία Μίνι Ποδοσφαίρου (World Mini-Football Federation) ανακοίνωσε χθες (21/5) ότι η διοργανώτρια πόλη για το πολυαναμενόμενο Παγκόσμιο Κύπελλο του 2025 θα είναι το Μπακού του Αζερμπαϊτζάν! Πιο συγκεκριμένα, η διοργάνωση στην οποία θα παλέψει να βρεθεί και

ΝΕΑ

ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ ΓΙΑ ELITE CUP GREECE: “ΕΧΩ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ – ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΩ”

“Μέλι” έσταξε για το παρθενικό Elite Cup Greece ο κορυφαίος αθλητικογράφος της Ελλάδας: Γιώργος Θαναηλάκης σε συνέντευξη που παραχώρησε αμέσως μετά την ολοκλήρωση των μεταδόσεων που έκανε: “Τεχνολογικά, οργανωτικά και ποιοτικά είναι ότι πιο εντυπωσιακό υπάρχει”! Λίγες ώρες μετά

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου