ATHENS LEAGUE: ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 1ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ!

Share

Η Elite League Greece εκκινεί όπως ανακοινώθηκε, τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου! Παράλληλα με την Ελληνική λίγκα όμως, εκκινούν το Athens League 6X6 και το Athens League 8X8 με αποτέλεσμα ο υπόλοιπος κόσμος του Ελληνικού Μίνι-Ποδοσφαίρου να περιμένει αγωνιωδώς την κλήρωση των αγωνιστικών και το αναλυτικό πρόγραμμα των ομίλων όλων των Αθηναϊκών περιφερειών.

Παρακάτω, το Giedaki.gr σας παρουσιάζει το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής όλων των ομίλων της διοργάνωσης σε Βόρεια, Δυτική, Ανατολική και Νότια Περιφέρεια:

Παρακολουθήστε αναλυτικό το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής όλων των περιφερειών:

ATHENS LEAGUE 6X6

ΒΟΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΚΗΦΙΣΙΑ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5/10

21:00 ΒΟΥΝΑΠΟΛΗ FC – VILLAGERS B’

23:00 TIGERS FC – BLENDER ΒΡΕΜΗΣ Β’

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/10

20:00 BΑΡΟΝΟΙ FC – FLICKERZ FC

21:00 COCA JUNIORS – FAMILLIA CORLEONE

22:00 ΜΠΕΚΑΤΣΑ FC – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

23:00 NORTH ATLETICO – RED DEMONS

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΡΙΤΗ 4/10

21:00 FAVELLA FC – LOS PEPES

ΤΕΤΑΡΤΗ 5/10

22:00 ATTICA FC – ATLETICO FC

ΠΕΜΠΤΗ 6/10

20:00 ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – OLD SCHOOL MAGUFANA

21:00 PREDATORS FC – SAN PEDRO

22:00 MAROUSIA DORTMUND – BARCELIOMA

23:00 ACHILLEAS FC – GYFTISIA

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΓΟΥΔΗ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 6/10

20:00 RANGERS ATHENS – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

21:00 CHARRUA FC – Ο.Π.Φ.

22:00 68TH BOYS – PRANVERA

23:00 ΤΣΑΜΠΙΚΟΙ FC – ATLETICO YOUNG BOYS

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/10

20:00 LEGION FC – ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

21:00 ΤΡΕΝΑ FC – ΦΟΡΤΩΤΕΣ FC

ΔΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΡΕΝΤΗ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/10

20:00 JOLI – METAVERSE

20:00 BRODIOS FC – L.G.C. FC (ΣΕΦ)*

21:00 REAL KARAVOLID – THUNDER KATS

21:00 ΠΟΝΤΙΟΙ FC – ΣΥΝΤΕΡΙΜΕΝΟΙ FC (ΣΕΦ)*

22:00 GUNNERS FC – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

23:00 ORANJIE FC – PEAKY BALLERS

*Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο “SEF Soccer Club”

ΝΟΤΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/10

20:00 ANUNAKI FC – ZBK BILBAO

21:00 FRATELLOS – ROMA FC

21:00 BAZOOKA FC – AFRICANO FC

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/10

20:00 TEDDY BEERS – ΝΑΥΑΓΙΑ FC

22:00 CEBOLITAS FC – ΑΛΑΝΑ FC

22:00 RED STAR PIRAEUS – ΖΑΧΑΡΩΤΑ

23:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΧΜΗ – CATHRAGE EAGLES

23:00 ΠΑΡΑΛΥΤΟΙ FC – APOLLON PIRAEUS

ATHENS LEAGUE 8Χ8 (ΡΕΝΤΗ)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (ΤΡΙΤΗ)

20:00 ΔΡΑΠΕΤΕΣ FC – HACIENDA FC

21:00 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ – DEJA VU

21:00 LA VECCHIA SINGORA – MAGUFANA

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΤΡΙΤΗ)

21:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

22:00 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – TIFOSI FC

22:00 BONOMIANS FC – T.M.T.

22:00 ΘΛΙΒΕΡΠΟΥΛ – ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

23:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΚΟΠΕΝΧΑΛΙ

23:00 EL MALLIAKAS – LOS MANOS DE D1OS

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (ΠΕΜΠΤΗ)

20:00 COPPERFIELD FC – OLD FELLOWS

20:00 HIMARA FC – AGATHARXIDAS

21:00 SAINTS FC – ΕΘΝΙΚΟΣ FC

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ (ΠΕΜΠΤΗ)

22:00 KALLITHEA HAMMERS – ΑΝΙΚΗΤΟΣ FC

22:00 OLYMPIC ARMENIA – METAVERSE FC

23:00 FLAMINGOS FC – AFRICANO FC

Aναφορικά με το υπόλοιπο πρόγραμμα του Athens League, θα δημοσιευτεί εντός των επόμενων ημερών στην ιστοσελίδα του Gipedaki.gr.

Περισσότερα

ΝΕΑ

ATHENS LEAGUE 6X6: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΕΛ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ (24/11)!

Απολογητική θέση για τα παρεπόμενα της αναμέτρησης της απέναντι στους Πράκτορες, στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής του Athens League 6Χ6 για την Ανατολική Περιφέρεια (Γουδή) πήρε η Α.Ε.Λ. Λεμεσού με επίσημη ανακοίνωση της, καταδικάζοντας την είσοδο ανθρώπων της στον

ΝΕΑ

ATHENS LEAGUE 6X6: ΑΚΟΜΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ Η BAZOOKA – 24 ΓΚΟΛ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ… ΚΟΝΤΕΡ!

Κανένα έλεος δεν έδειξε η Bazooka στην αναμέτρηση της 8ης αγωνιστικής του Α’ Ομίλου της Νότιας Περιφέρειας (Πειραιάς) του Athens League 6Χ6, απέναντι στην ZBK Bilbao την οποία “φιλοδώρησε” με 24 γκολ στο “SEF Soccer Club”, καταγράφοντας έτσι το

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου