ATHENS CUP 8Χ8: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Share

Το “ιερό δισκοπότηρο” του Ελληνικού Μίνι-Ποδοσφαίρου είναι ΕΔΩ και θα διεξαχθεί στον “Eleonas Football : Παρακάτω μπορείς να δεις το αναλυτικό πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των αγώνων:

Α’ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ Όμιλος

(24/5)

21:00 Saints FC – Deja Vu 2-4

21:00 Ο.Π.Φ. – Αστέρας Αιγάλεω 3-6

(31/5)

21:00 Αστέρας Αιγάλεω – Saints FC 3-3

21:00 Deja Vu – Ο.Π.Φ. 3-4

(14/6)

21:00 Ο.Π.Φ. – Saints FC 6-3

21:00 Deja Vu – Αστέρας Αιγάλεω 5-10

Βαθμολογία

Αστέρας Αιγάλεω 7 (19-11)

Ο.Π.Φ. 6 (13-12)

Deja Vu 3 (12-16)

Saints FC 1 (8-13)

Β’ Όμιλος

(24/5)

21:00 Magufana – Εθνικός FC 8-3

22:00 La Vecchia Signora – Dynamo Peristeriou 6-5

(31/5)

21:00 Εθνικός FC – La Vecchia Singora 5-5

22:00 Dynamo Peristeriou – Magufana 2-9

(14/6)

21:00 Εθνικός FC – Dynamo Peristeriou 6-4

22:00 Magufana – La Vecchia Signora 9-3

Βαθμολογία

Magufana 9 (26-8)

Εθνικός FC 4 (14-17)

La Vecchia Signora 4 (14-19)

Dynamo Peristeriou 0 (11-21)

Γ’ Όμιλος

(24/5)

22:00 Άτταλος FC – Tifosi FC 9-9

23:00 Broncos FC – Africano FC 3-0

(31/5)

22:00 Tifosi FC – Africano FC 3-3

23:00 Broncos FC – Άτταλος FC 5-7

(14/6)

22:00 Broncos FC – Tifosi FC 6-3

23:00 Africano FC – Άτταλος FC 1-6

Βαθμολογία

Άτταλος FC 7 (22-15)

Broncos FC 6 (14-10)

Tifosi FC 2 (15-18)

Africano FC 1 (4-12)

Δ’ Όμιλος

(24/5)

22:00 Κοπενχάλι – T.M.T. 4-7

23:00 Απόλλων Γαλατσίου – El Malliakas 1-3

(31/5)

22:00 Κοπενχάλι – Απόλλων Γαλατσίου 5-6

23:00 El Malliakas – T.M.T. 5-0

(14/6)

22:00 Τ.Μ.Τ. – Απόλλων Γαλατσίου 9-3

23:00 El Malliakas – Κοπενχάλι 3-0

Βαθμολογία

El Malliakas 9 (11-1)

T.M.T. 6 (16-12)

Απόλλων Γαλατσίου 3 (10-17)

Κοπενχάλι 0 (9-16)

GOLDEN CUP “8”

(21/6)

22:00 Αστέρας Αιγάλεω – Εθνικός FC 6-6

22:00 Magufana – Ο.Π.Φ. 8-2

22:00 Άτταλος FC – Τ.Μ.Τ. 9-4

23:00 El Malliakas – Broncos FC 5-0

Επαναληπτικός (28/6)

22:00 Εθνικός FC * – Αστέρας Αιγάλεω 5-4

22:00 Ο.Π.Φ. – Magufana * 8-5

22:00 T.M.T. – Άτταλος FC * 5-12

22:00 Broncos FC – El Malliakas * 2-8

SILVER CUP “8”

(21/6)

21:00 Deja Vu – Dynamo Περιστερίου 6-7

21:00 La Vecchia Signora – Saints FC 2-3

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Africano FC 8-1

23:00 Tifosi FC – Κοπενχάλι 3-0

Επαναληπτικός (28/6)

21:00 Dynamo Περιστερίου – Deja Vu * 4-6

21:00 Saints FC * – La Vecchia Signora 4-3 (1-2 κ.α.)

21:00 Africano FC – Απόλλων Γαλατσίου * 4-7

23:00 Κοπενχάλι – Tifosi FC * 0-3

GOLDEN CUP “4”

(5/7)

22:00 Εθνικός FC – Magufana 0-3

22:00 Άτταλος FC – El Malliakas 1-1

Επαναληπτικός (12/7)

22:00 Magufana * – Εθνικός FC 3-0

22:00 El Malliakas * – Άτταλος FC 5-3 (3-3 κ.α.)

SILVER CUP “4”

(5/7)

21:00 Deja Vu – Saints FC 2-3

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Tifosi FC 1-3

Επαναληπτικός (12/7)

21:00 Saints FC – Deja Vu * 1-5

21:00 Tifosi FC * – Απόλλων Γαλατσίου 4-4

GOLDEN CUP FINAL

(19/7)

22:00 Magufana – El Malliakas 5-1

SILVER CUP FINAL

(19/7)

21:00 Deja Vu – Tifosi FC 3-1

Περισσότερα

ΝΕΑ

ATHENS LEAGUE 6X6: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΕΛ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ (24/11)!

Απολογητική θέση για τα παρεπόμενα της αναμέτρησης της απέναντι στους Πράκτορες, στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής του Athens League 6Χ6 για την Ανατολική Περιφέρεια (Γουδή) πήρε η Α.Ε.Λ. Λεμεσού με επίσημη ανακοίνωση της, καταδικάζοντας την είσοδο ανθρώπων της στον

ΝΕΑ

ATHENS LEAGUE 6X6: ΑΚΟΜΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ Η BAZOOKA – 24 ΓΚΟΛ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ… ΚΟΝΤΕΡ!

Κανένα έλεος δεν έδειξε η Bazooka στην αναμέτρηση της 8ης αγωνιστικής του Α’ Ομίλου της Νότιας Περιφέρειας (Πειραιάς) του Athens League 6Χ6, απέναντι στην ZBK Bilbao την οποία “φιλοδώρησε” με 24 γκολ στο “SEF Soccer Club”, καταγράφοντας έτσι το

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου