ATHENS CUP 8Χ8: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Share

Το “ιερό δισκοπότηρο” του Ελληνικού Μίνι-Ποδοσφαίρου είναι ΕΔΩ και θα διεξαχθεί στον “Eleonas Football : Παρακάτω μπορείς να δεις το αναλυτικό πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των αγώνων:

Α’ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ Όμιλος

(24/5)

21:00 Saints FC – Deja Vu 2-4

21:00 Ο.Π.Φ. – Αστέρας Αιγάλεω 3-6

(31/5)

21:00 Αστέρας Αιγάλεω – Saints FC 3-3

21:00 Deja Vu – Ο.Π.Φ. 3-4

(14/6)

21:00 Ο.Π.Φ. – Saints FC 6-3

21:00 Deja Vu – Αστέρας Αιγάλεω 5-10

Βαθμολογία

Αστέρας Αιγάλεω 7 (19-11)

Ο.Π.Φ. 6 (13-12)

Deja Vu 3 (12-16)

Saints FC 1 (8-13)

Β’ Όμιλος

(24/5)

21:00 Magufana – Εθνικός FC 8-3

22:00 La Vecchia Signora – Dynamo Peristeriou 6-5

(31/5)

21:00 Εθνικός FC – La Vecchia Singora 5-5

22:00 Dynamo Peristeriou – Magufana 2-9

(14/6)

21:00 Εθνικός FC – Dynamo Peristeriou 6-4

22:00 Magufana – La Vecchia Signora 9-3

Βαθμολογία

Magufana 9 (26-8)

Εθνικός FC 4 (14-17)

La Vecchia Signora 4 (14-19)

Dynamo Peristeriou 0 (11-21)

Γ’ Όμιλος

(24/5)

22:00 Άτταλος FC – Tifosi FC 9-9

23:00 Broncos FC – Africano FC 3-0

(31/5)

22:00 Tifosi FC – Africano FC 3-3

23:00 Broncos FC – Άτταλος FC 5-7

(14/6)

22:00 Broncos FC – Tifosi FC 6-3

23:00 Africano FC – Άτταλος FC 1-6

Βαθμολογία

Άτταλος FC 7 (22-15)

Broncos FC 6 (14-10)

Tifosi FC 2 (15-18)

Africano FC 1 (4-12)

Δ’ Όμιλος

(24/5)

22:00 Κοπενχάλι – T.M.T. 4-7

23:00 Απόλλων Γαλατσίου – El Malliakas 1-3

(31/5)

22:00 Κοπενχάλι – Απόλλων Γαλατσίου 5-6

23:00 El Malliakas – T.M.T. 5-0

(14/6)

22:00 Τ.Μ.Τ. – Απόλλων Γαλατσίου 9-3

23:00 El Malliakas – Κοπενχάλι 3-0

Βαθμολογία

El Malliakas 9 (11-1)

T.M.T. 6 (16-12)

Απόλλων Γαλατσίου 3 (10-17)

Κοπενχάλι 0 (9-16)

GOLDEN CUP “8”

(21/6)

22:00 Αστέρας Αιγάλεω – Εθνικός FC 6-6

22:00 Magufana – Ο.Π.Φ. 8-2

22:00 Άτταλος FC – Τ.Μ.Τ. 9-4

23:00 El Malliakas – Broncos FC 5-0

Επαναληπτικός (28/6)

22:00 Εθνικός FC * – Αστέρας Αιγάλεω 5-4

22:00 Ο.Π.Φ. – Magufana * 8-5

22:00 T.M.T. – Άτταλος FC * 5-12

22:00 Broncos FC – El Malliakas * 2-8

SILVER CUP “8”

(21/6)

21:00 Deja Vu – Dynamo Περιστερίου 6-7

21:00 La Vecchia Signora – Saints FC 2-3

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Africano FC 8-1

23:00 Tifosi FC – Κοπενχάλι 3-0

Επαναληπτικός (28/6)

21:00 Dynamo Περιστερίου – Deja Vu * 4-6

21:00 Saints FC * – La Vecchia Signora 4-3 (1-2 κ.α.)

21:00 Africano FC – Απόλλων Γαλατσίου * 4-7

23:00 Κοπενχάλι – Tifosi FC * 0-3

GOLDEN CUP “4”

(5/7)

22:00 Εθνικός FC – Magufana 0-3

22:00 Άτταλος FC – El Malliakas 1-1

Επαναληπτικός (12/7)

22:00 Magufana * – Εθνικός FC 3-0

22:00 El Malliakas * – Άτταλος FC 5-3 (3-3 κ.α.)

SILVER CUP “4”

(5/7)

21:00 Deja Vu – Saints FC 2-3

21:00 Απόλλων Γαλατσίου – Tifosi FC 1-3

Επαναληπτικός (12/7)

21:00 Saints FC – Deja Vu * 1-5

21:00 Tifosi FC * – Απόλλων Γαλατσίου 4-4

GOLDEN CUP FINAL

(19/7)

22:00 Magufana – El Malliakas 5-1

SILVER CUP FINAL

(19/7)

21:00 Deja Vu – Tifosi FC 3-1

Περισσότερα

ΝΕΑ

ATHENS YOUTH CUP: ΙΣΤΟΡΙΚΟ “DOUBLE” ΓΙΑ ΤΟΥΣ LOS FUEGOS!

Η ομάδα της χρονιάς στις κατηγορίες “νέων” του Ελληνικού Mini-Football αναδεικνύεται πανάξια η Los Fuegos, που επικράτησε -και- στον τελικό του Athens Youth Cup στο “SEF Soccer Club” επί του “αγαπημένου” της ΠΑΟ Κρανάας με 4-3 και σημείωσε για

ΝΕΑ

ATHENS CUP 6X6: AYTA EINAI TA ΤΕΛΙΚΑ ΡΟΣΤΕΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ!

Η πραγματική δράση μόλις ξεκινάει! Ιδού το τελικό ρόστερ των 16 μονομάχων των 2 κορυφαίων κατηγοριών του Athens Cup 6Χ6: Golden και Silver εν όψει της προημιτελικής φάσης και του “Final Four” του κυπέλλου (Δείτε ΕΔΩ το αναλυτικό πρόγραμμα). GOLDEN CUP 6Χ6 MAGUFANAΜΟΥΖΑΚΗΣΛΙΤΣΗΣΤΣΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣΠΟΥΛΙΑΝΟΣΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Κ.ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Α.ΚΟΝΤΙΖΑΣΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣΚΟΥΚΟΒΙΝΗΣΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣΚΥΡΤΖΙΑΛΙΔΗΣ ALTERLIFEΜΕΡΚΟΥΡΗΣΚΟΤΣΩΝΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣΠΡΟΒΙΔΗΣΚΑΠΡΑΛΟΣΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣΑΝΔΡΕΟΥ FLAMINGOS FCΚΥΡΙΤΣΑΣΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου