ATHENS CUP 6X6: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Share

Το “ιερό δισκοπότηρο” του Ελληνικού Μίνι-Ποδοσφαίρου είναι ΕΔΩ: Παρακάτω μπορείς να δεις το αναλυτικό πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των αγώνων:

ΒΟΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΚΗΦΙΣΙΑ)

Α’ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ Όμιλος

(23/5)

20:00 Shpartallimi – Deportivo L’ Atenes 0-3

21:00 Σπάρτακος FC – Langaneiros 3-4

(30/5)

20:00 Langaneiros – Shpartallimi 4-11

21:00 Deportivo L’ Atenes – Σπάρτακος FC 9-2

(13/6)

20:00 Langaneiros – Deportivo L’ Atenes 7-9

21:00 Shpartallimi – Σπάρτακος FC 0-3

Βαθμολογία

Deportivo L’ Atenes 9 (21-9)

Shpartallimi 3 (11-10)

Σπάρτακος FC 3 (8-13)

Langaneiros FC 3 (8-14)

Β’ Όμιλος

(23/5)

22:00 Old School Magufana – Kavallarides FC 4-6

23:00 Magufana – Pefkalona 11-0

(30/5)

22:00 Pefkalona – Old School Magufana 5-12

23:00 Magufana – Kavallarides FC 7-7

(13/6)

22:00 Old School Magufana – Magufana 6-8

23:00 Kavallarides FC – Pefkalona 7-5

Βαθμολογία

Magufana 7 (26-13)

Kavallarides FC 7 (20-16)

Old School Magufana 3 (22-19)

Pefkalona FC 0 (10-30)

Γ’ Όμιλος

(24/5)

21:00 San Pedro – Spiti Shop 12-3

22:00 Kourayo Vallecano 2017 – Kourayo Vallecano 16-4

(31/5)

21:00 San Pedro – Kourayo Vallecano 2017 4-13

22:00 Spiti Shop – Kourayo Vallecano 6-8

(14/6)

21:00 Kourayo Vallecano – San Pedro 6-5

22:00 Kourayo Vallecano 2017 – Spiti Shop 12-9

Βαθμολογία

Kourayo Vallecano 2017 9 (41-17)

Kourayo Vallecano 6 (18-27)

San Pedro 3 (21-22)

Spiti Shop 0 (18-32)

Δ’ Όμιλος

(25/5)

21:00 Hellbanianz FC – Σκλαβενίτης 15-3

22:00 Αστέρας Γαλατσίου – Blitz FC 3-7

(1/6)

21:00 Αστέρας Γαλατσίου – Hellbanianz FC 3-15

22:00 Blitz FC – Σκλαβενίτης 7-3

(15/6)

21:00 Hellbanianz FC – Blitz FC 7-3

22:00 Σκλαβενίτης – Αστέρας Γαλατσίου 2-3

Βαθμολογία

Hellbanianz FC 9 (37-9)

Blitz FC 6 (17-13)

Αστέρας Γαλατσίου 3 (9-24)

Σκλαβενίτης 0 (8-25)

Ε’ Όμιλος

(26/5)

20:00 Barons FC – Atletico FC 8-8

21:00 Orangers FC – Πράκτορες FC 11-5

(2/6)

20:00 Barons FC – Πράκτορες FC 9-3

21:00 Atletico FC – Orangers FC 3-6

(16/6)

20:00 Orangers FC- Barons FC 3-7

21:00 Atletico FC – Πράκτορες FC 5-4

Βαθμολογία

Barons FC 7 (24-14)

Orangers FC 6 (20-15)

Atletico FC 4 (16-18)

Πράκτορες FC 0 (12-25)

ΣΤ’ Όμιλος

(26/5)

22:00 Villagers FC – Αστραπές Γαλατσίου 8-4

23:00 Old School Milan – Atletico Young Boys 13-3

(2/6)

22:00 Villagers FC – Atletico Young Boys 14-2

23:00 Αστραπές Γαλατσίου – Old School Milan 1-17

(16/6)

22:00 Atletico Young Boys – Αστραπές Γαλατσίου 8-12

23:00 Old School Milan – Villagers FC 10-4

Βαθμολογία

Old School Milan 9 (40-8)

Villagers FC 6 (26-16)

Αστραπές Γαλατσίου 3 (17-33)

Atletico Young Boys 0 (13-39)

Ζ’ Όμιλος

(27/5)

20:15 DareDevils – Bekatsa FC 3-3

21:15 Young Boys – Flickerz FC 2-9

(3/6)

20:15 Flickerz FC – DareDevils 5-2

21:15 Young Boys – Bekatsa FC 8-6

(17/6)

20:15 Bekatsa FC – Flickerz FC 10-12

21:15 DareDevils – Young Boys 5-4

Βαθμολογία

Flickerz FC 9 (26-14)

DareDevils 4 (10-12)

Young Boys 3 (14-20)

Bekatsa FC 1 (19-23)

Η’ Όμιλος

(27/5)

22:15 Γυπαετοί Αδαμών – Deportivo Palencia 2-6

23:15 Coca Juniors – Giftisia 8-9

(3/6)

22:15 Deportivo Palencia – Giftisia 5-2

23:15 Γυπαετοί Αδαμών – Coca Juniors 2-5

(17/6)

22:15 Giftisia – Γυπαετοί Αδαμών 4-9

23:15 Coca Juniors – Deportivo Palencia 7-5

Βαθμολογία

Coca Juniors 6 (20-16)

Deportivo Palencia 6 (16-11)

Γυπαετοί Αδαμών 3 (13-15)

Giftisia 3 (15-22)

Β’ ΦΑΣΗ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ

GOLDEN CUP “16”

(22/6)

22:00 Deportivo L’ Atenes – Kavallarides FC 5-11

(20/6)

22:00 Magufana – Shpartallimi 3-0

(21/6)

21:00 Kourayo Vallecano 2017 – Blitz FC 8-2

(22/6)

21:00 Hellbanianz FC – Kourayo Vallecano 15-4

(23/6)

21:00 Barons FC – Villagers FC 3-4

22:00 Old School Milan – Orangers FC 9-4

(24/6)

21:00 Flickerz FC – Deportivo Palencia 5-4

22:00 Coca Juniors – DareDevils 5-7

GOLDEN CUP “8”

(27/6)

23:00 Kavallarides FC – Magufana 5-8

(29/6)

22:00 Kourayo Vallecanο 2017 – Hellbanianz FC 6-2

(30/6)

23:00 Villagers FC – Old School Milan 4-2

(1/7)

23:00 Flickerz FC – DareDevils 8-3

SILVER CUP “8”

(27/6)

22:00 Σπάρτακος FC – Old School Magufana 3-6

(28/6)

21:00 San Pedro – Αστέρας Γαλατσίου 7-8 (7-7 κ.α.)

(30/6)

22:00 Atletico FC – Αστραπές Γαλατσίου 6-9

(1/7)

22:00 Young Boys – Γυπαετοί Αδαμών 0-6

BRONZE CUP “8”

(27/6)

21:00 Langaneiros FC – Pefkalona 10-4

(29/6)

21:00 Spiti Shop – Σκλαβενίτης 5-4 (4-4 κ.α.)

(30/6)

21:00 Πράκτορες FC – Atletico Young Boys 10-8

(1/7)

21:00 Bekatsa FC – Giftisia 0-3

GOLDEN CUP “4”

(6/7)

23:00 Magufana – Kourayo Vallecano 2017 5-1

(7/7)

22:00 Villagers FC – Flickerz FC 10-4

SILVER CUP “4”

(6/7)

22:00 Old School Magufana – Αστέρας Γαλατσίου 6-1

(7/7)

23:00 Αστραπές Γαλατσίου – Γυπαετοί Αδαμών 1-0

BRONZE CUP “4”

(6/7)

21:00 Langaneiros FC – Spiti Shop 6-3

(7/7)

21:00 Πράκτορες FC – Giftisia 2-12

GOLDEN CUP FINAL (ΚΗΦΙΣΙΑ)

(14/7)

23:00 Magufana – Villagers FC 1-3

SILVER CUP FINAL (ΚΗΦΙΣΙΑ)

(14/7)

22:00 Old School Magufana – Αστραπές Γαλατσίου 8-2

BRONZE CUP FINAL (ΚΗΦΙΣΙΑ)

(14/7)

21:00 Langaneiros FC – Giftisia 6-7

ΝΟΤΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Α’ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ Όμιλος

(23/5)

20:00 Jackals – Goats FC 7-5

20:00 Αναγέννηση Καισαριανής – Brodios FC 6-2

(30/5)

20:00 Brodios FC – Jackals 2-6

20:00 Αναγέννηση Καισαριανής – Goats FC 3-3

(13/6)

20:00 Goats FC – Brodios FC 7-1

20:00 Jackals – Αναγέννηση Καισαριανής 6-6

Βαθμολογία

Jackals 7 (19-13)

Αναγέννηση Καισαριανής 5 (15-11)

Goats FC 4 (15-11)

Brodios FC 0 (5-19)

Β’ Όμιλος

(23/5)

21:00 Joli – Oranjie FC 14-1

21:00 Δόξα Κολοπετινίτσας – Loca Estrada 2-5

(30/5)

21:00 Loca Estrada – Joli 3-1

21:00 Δόξα Κολοπετινίτσας – Oranjie FC 3-3

(13/6)

21:00 Oranjie FC – Loca Estrada 3-3

21:00 Joli – Δόξα Κολοπετινίτσας 1-1

Βαθμολογία

Loca Estrada 7 (11-4)

Joli 4 (16-5)

Δόξα Κολοπετινίτσας 2 (6-9)

Oranjie FC 2 (7-20)

Γ’ Όμιλος

(23/5)

22:00 San Antonio – Ανίκητος FC 12-3

23:00 Cathrage Eagles – Παράλυτοι FC 8-3

(30/5)

22:00 Ανίκητος FC – Παράλυτοι FC 7-3

23:00 Cathrage Egles – San Antonio 7-11

(13/6)

22:00 Παράλυτοι FC – San Antonio 6-6

23:00 Ανίκητος FC – Cathrage Eagles 2-4

Βαθμολογία

San Antonio 7 (29-16)

Cathrage Eagles 6 (19-16)

Ανίκητος FC 3 (12-19)

Παράλυτοι FC 1 (12-21)

Δ’ Όμιλος

(23/5)

22:00 Peiraias FC – Dynamo Peristeriou 7-1

23:00 Zozzi FC – Ταλέντα 10-2

(30/5)

22:00 Zozzi FC – Peiraias FC 7-3

23:00 Ταλέντα – Dynamo Περιστερίου 7-1

(13/6)

22:00 Dynamo Peristeriou – Zozzi FC 1-11

23:00 Ταλέντα – Peiraias FC 9-7

Βαθμολογία

Zozzi FC 9 (28-6)

Ταλέντα 6 (18-18)

Peiraias FC 3 (17-17)

Dynamo Peristeriou 0 (3-25)

Ε’ Όμιλος

(27/5)

20:00 Old Fellows – El Malliakas 1-9

20:00 Μαχητής Αγ. Θεοδώρων Κύμης – Νεό Ικόνιο 1-12

(3/6)

20:00 Μαχητής Αγ. Θεοδώρων Κύμης – Old Fellows 3-1

20:00 El Malliakas – Νέο Ικόνιο 0-1

(17/6)

20:00 Νέο Ικόνιο – Old Fellows 6-2

20:00 El Malliakas – Μαχητής Αγ. Θεοδώρων Κύμης 8-1

Βαθμολογία

Νέο Ικόνιο 9 (19-3)

El Malliakas 6 (17-3)

Μαχητής Αγ. Θεοδώρων Κύμης 3 (5-21)

Old Fellows 0 (4-18)

ΣΤ’ Όμιλος

(27/5)

21:00 International Eagles – Vatos Locos 1-3

21:00 Roma FC – Broncos FC 9-6

(3/6)

21:00 Vatos Locos – Roma FC 1-1

21:00 International Eagles – Broncos FC 3-7

(17/6)

21:00 Broncos FC – Vatos Locos 1-2

21:00 Roma FC – International Eagles 8-2

Βαθμολογία

Roma FC 7 (18-9)

Vatos Locos 7 (6-3)

Broncos FC 3 (14-14)

International Eagles 0 (6-18)

Ζ’ Όμιλος

(27/5)

23:00 Ρουμπίν Ταρζάν – Poulmaneiros FC 6-2

23:00 Κωστάκηδες FC – Tifosi FC 8-4

(3/6)

22:00 Tifosi FC – Ρουμπίν Ταρζάν 3-10

23:00 Poulmaneiros FC – Kωστάκηδες FC 6-17

(17/6)

22:00 Tifosi FC – Poulmaneiros FC 7-2

23:00 Κωστάκηδες FC – Ρουμπίν Ταρζάν 9-3

Βαθμολογία

Κωστάκηδες FC 9 (34-13)

Ρουμπίν Ταρζάν 6 (19-14)

Tifosi FC 3 (14-20)

Poulmaneiros FC 0 (10-30)

Η’ Όμιλος

(27/5)

22:00 Palteiras FC – Cοvidham FC 0-3

22:00 Aλάνα FC – Africano FC 6-0

(3/6)

22:00 Αλάνα FC – Palteiras FC 9-2

23:00 Covidham FC – Africano FC 7-0

(17/6)

22:00 Palteiras FC – Africano FC 3-0

23:00 Covidham FC – Αλάνα FC 1-6

Βαθμολογία

Aλάνα FC 9 (21-3)

Cοvidham FC 6 (11-6)

Palteiras FC 3 (5-12)

Africano FC 0 (0-16)

Β’ ΦΑΣΗ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ

GOLDEN CUP “16”

(20/6)

21:00 Jackals – Joli 3-1

21:00 Loca Estrada – Αναγέννηση Καισαριανής 2-3 (2-2 κ.α.)

22:00 San Antonio – Ταλέντα 5-1

22:00 Zozzi FC – Cathrage Eagles 11-0

(24/6)

21:00 Νέο Ικόνιο – Vatos Locos 11-3

21:00 Roma FC – El Malliakas 2-0

(29/6)

22:00 Κωστάκηδες FC – Covidham FC 4-1

(24/6)

22:00 Αλάνα FC – Ρουμπίν Ταρζάν 10-7

GOLDEN CUP “8”

(27/6)

20:00 Jackals – Αναγέννηση Καισαριανής 9-6 (Φ1)

23:00 San Antonio – Zozzi FC 1-2 (Φ2)

(1/7)

23:00 Νέο Ικόνιο – Roma FC 4-6

23:00 Κωστάκηδες FC – Αλάνα FC 4-1

SILVER CUP “8”

(27/6)

21:00 Goats FC – Δόξα Κολοπετινίτσας 5-3 (Ν1)

22:00 Ανίκητος FC – Peiraias FC 4-9 (Ν2)

(1/7)

22:00 Μαχητής Αγ. Θεοδώρων Κύμης – Broncos FC 2-10

22:00 Tifosi FC – Palteiras FC 6-3

BRONZE CUP “8”

(27/6)

21:00 Brodios FC – Oranjie FC 10-1 (Ν1)

22:30 Παράλυτοι FC – Dynamo Περιστερίου 10-3 (Ν2)

(1/7)

21:00 Old Fellows – International Eagles 2-5

21:00 Poulmaneiros FC – Africano FC 4-10

GOLDEN CUP “4”

(4/7)

23:00 Jackals – Zozzi FC 0-3

23:00 Roma FC – Κωστάκηδες FC 2-8

SILVER CUP “4”

(4/7)

21:00 Goats FC – Peiraias FC 5-4 (4-4 κ.α.)

22:00 Broncos FC – Tifosi FC 7-4

BRONZE CUP “4”

(4/7)

21:00 Brodios FC – Παράλυτοι FC 1-3

22:00 International Eagles – Africano FC 2-2 (1-2 πεν.)

GOLDEN CUP FINAL (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

(11/7)

22:15 Zozzi FC – Κωστάκηδες FC 2-3

SILVER CUP FINAL (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

(15/7)

22:00 Goats FC – Broncos FC 7-8 (6-6 κ.α.)

BRONZE CUP FINAL (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

(15/7)

21:00 Παράλυτοι FC – Africano FC 2-1

ATHENS CUP FINAL ATHENS

(17/7)

20:00 Bronze Cup
Giftisia
– Παράλυτοι FC 5-2

21:00 Silver Cup

Old School Magufana – Broncos FC 4-0

22:00 Golden Cup

Villagers FC – Κωστάκηδες FC 5-1

Περισσότερα

ΝΕΑ

ATHENS LEAGUE 6X6: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΕΛ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ (24/11)!

Απολογητική θέση για τα παρεπόμενα της αναμέτρησης της απέναντι στους Πράκτορες, στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής του Athens League 6Χ6 για την Ανατολική Περιφέρεια (Γουδή) πήρε η Α.Ε.Λ. Λεμεσού με επίσημη ανακοίνωση της, καταδικάζοντας την είσοδο ανθρώπων της στον

ΝΕΑ

ATHENS LEAGUE 6X6: ΑΚΟΜΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ Η BAZOOKA – 24 ΓΚΟΛ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ… ΚΟΝΤΕΡ!

Κανένα έλεος δεν έδειξε η Bazooka στην αναμέτρηση της 8ης αγωνιστικής του Α’ Ομίλου της Νότιας Περιφέρειας (Πειραιάς) του Athens League 6Χ6, απέναντι στην ZBK Bilbao την οποία “φιλοδώρησε” με 24 γκολ στο “SEF Soccer Club”, καταγράφοντας έτσι το

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου