ATHENS CUP 8X8: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Share

Εδώ θα βρεις το πανόραμα του Athens Cup 8X8Όμιλοι, βαθμολογίεςαποτελέσματα και το αναλυτικό πανόραμα της διοργάνωσης μέχρι και τον μεγάλο τελικό σε Golden και Silver κατηγορία!

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Τρίτη 14/5)

20:00 Coperfield FC – Brodios FC 1-8

21:00 Diridacta – Κατσαπλιάδες FC 8-5

21:00 Δραπέτες FC – Boca Seniors 2-4

21:00 Thliverpool – Old Fellows 3-0

2η αγωνιστική (Τρίτη 21/5)

20:00 Coperfield FC – Old Fellows 2-4

21:00 Brodios FC – Κατσαπλιάδες FC 9-5

21:00 Diridacta – Boca Seniors 6-4

21:00 Thliverpool – Δραπέτες FC 8-3

3η αγωνιστική (Τρίτη 28/5)

20:00 Old Fellows – Κατσαπλιάδες FC 4-3

21:00 Diridacta – Δραπέτες FC 8-4

21:00 Coperfield FC – Boca Seniors 2-7

21:00 Brodios FC – Thliverpool 4-3

4η αγωνιστική (Τρίτη 4/6)

20:00 Old Fellows – Brodios FC 1-6

21:00 Coperfield FC – Δραπέτες FC 2-11

21:00 Κατσαπλιάδες FC – Boca Seniors 3-7

21:00 Thliverpool – Diridacta 12-9

5η αγωνιστική (Τρίτη 11/6)

20:00 Coperfield FC – Thliverpool 0-3

21:00 Old Fellows – Boca Seniors 0-3

21:00 Brodios FC – Diridacta 10-2

21:00 Κατσαπλιάδες FC – Δραπέτες FC 5-8

6η αγωνιστική (Τρίτη 18/6)

20:00 Coperfield FC – Κατσαπλιάδες FC 4-6

21:00 Thliverpool – Boca Seniors 10-2

21:00 Brodios FC – Δραπέτες FC 3-0

21:00 Old Fellows – Diridacta 5-4

7η αγωνιστική (Τρίτη 25/6)

20:00 Coperfield FC – Diridactha 0-3

21:00 Thliverpool – Κατσαπλιάδες FC 13-2

21:00 Old Fellows – Δραπέτες FC 4-8

21:00 Boca Seniors – Brodios FC 4-6

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

  1. Brodios 21 (46-15)
  2. Thliverpool 18 (52-20)
  3. Diridachta 12 (40-40)
  4. Boca Seniors 12 (31-29)
  5. Δραπέτες FC 9 (36-34)
  6. Old Fellows 9 (18-29)
  7. Κατσαπλιάδες 3 (29-52)
  8. Coperfield FC 0 (11-39)

B’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Τρίτη 14/5)

22:00 Apollon Galatsiou – PAO Kranaas 2-5

22:00 Magufana – Mansion Hookah 5-1

22:00 T.M.T. – Αστέρας Αιγάλεω  5-3

23:00 Alfani FC – Apollon Piraeus 0-3

2η αγωνιστική (Τρίτη 21/5)

22:00 Apollon Piraeus – Magufana 4-7

22:00 PAO Kranaas – Mansion Hookah 0-9

22:00 Apollon Galatsiou – Αστέρας Αιγάλεω 3-9

23:00  Alfani FC – T.M.T. 8-9

3η αγωνιστική (Τρίτη 28/5)

22:00 Apollon Galatsiou – Magufana 5-9

22:00 Apollon Piraeus – Mansion Hookah 3-1

22:00 T.M.T. – PAO Kranaas 7-2

23:00  Alfani FC – Αστέρας Αιγάλεω 3-2

4η αγωνιστική (Τρίτη 4/6)

22:00 Apollon Galatsiou – Apollon Piraeus 3-6

22:00 Αστέρας Αιγάλεω – PAO Kranaas 7-2

22:00 T.M.T. – Magufana 5-8

23:00  Alfani FC – Mansion Hookah 4-7

5η αγωνιστική (Τρίτη 11/6)

22:00 Apollon Piraeus – PAO Kranaas 6-3

22:00 Αστέρας Αιγάλεω – Mansion Hookah 0-11

22:00 T.M.T. – Apollon Galatsiou 3-0

23:00  Alfani FC – Magufana 2-6

6η αγωνιστική (Τρίτη 18/6)

22:00 Magufana – PAO Kranaas 3-0

22:00 T.M.T.  – Mansion Hookah 5-6

22:00 Apollon Piraeus – Αστέρας Αιγάλεω  10-4

23:00  Alfani FC – Apollon Galatsiou 3-0

7η αγωνιστική (Τρίτη 25/6)

22:00 Apollon Galatsiou – Mansion Hookah 0-3

22:00 Magufana – Αστέρας Αιγάλεω 3-0

22:00 T.M.T. – Apollon Piraeus 7-9

23:00  Alfani FC – PAO Kranaas 10-7

Βαθμολογία B’ Ομίλου

  1. Magufana 21 (41-17)
  2. Apollon Piraeus 18 (41-25)
  3. Mansion Hookah 15 (38-17)
  4. T.M.T. 12 (41-36)
  5. Alfani FC 9 (30-34)
  6. Αστέρας Αιγάλεω 6 (25-37)
  7. PAO Kranaas 3 (19-44)
  8. Apollon Galatsiou 0 (13-38)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Πέμπτη 16/5)

20:00 Moderos FC – Bandoleros 4-5

20:00 Goats FC – Night Hawks 12-5

21:00 Jackals FC – Tegu FC 4-5

21:00 Los Chicos – Vasco 3-0

2η αγωνιστική (Πέμπτη 23/5)

20:00 Moderos FC – Tegu FC 8-2

20:00 Jackals FC – Night Hawks 10-2

21:00 Goats FC Los Chicos 4-5

21:00 Bandoleros – Vasco 3-0

3η αγωνιστική (Πέμπτη 30/5)

20:00 Moderos FC – Los Chicos 6-3

20:00 Goats FC  Bandoleros 6-7

21:00 Night Hawks – Tegu FC 3-5

21:00 Jackals – Vasco 3-0

4η αγωνιστική (Πέμπτη 6/6)

20:00 Bandoleros – Night Hawks 8-2

20:00 Goats FC Jackals FC 4-7

21:00 Los Chicos – Tegu FC 9-8

21:00 Moderos FC – Vasco 3-0

5η αγωνιστική (Πέμπτη 13/6)

20:00 Moderos FC – Goats FC 6-5

20:00 Los Chicos – Night Hawks 10-2

21:00 Jackals FC – Bandoleros 3-6

21:00 Tegu FC – Vasco 3-0

6η αγωνιστική  (Πέμπτη 20/6)

20:00 Los Chicos – Bandoleros 1-4

20:00 Goats FC – Tegu FC 3-2

21:00 Jackals FC – Moderos FC 5-6

21:00 Night Hawks – Vasco 3-0

7η αγωνιστική ( (Πέμπτη 27/6)

20:00 Tegu FC – Bandoleros (ΔΙΕΚΟΠΗ) *

20:00 Moderos FC – Night Hawks 3-0

21:00 Jackals FC – Los Chicos 6-8

21:00 Goats FC – Vasco 3-0

Βαθμολογία Γ’ Ομίλου

  1. Bandoleros 18 (33-16) *
  2. Moderos FC 18 (36-20)
  3. Los Chicos 15 (39-30)
  4. Jackals FC 9 (38-31)
  5. Goats FC 9 (37-32)
  6. Tegu FC 9 (25-27) *
  7. Night Hawks 3 (17-48)
  8. Vasco 0 (0-21)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (Πέμπτη 16/5)

22:00 Athens United – Saints FC 5-0

22:00 Vallecas – Cobra FC 2-3

23:00 Bolivar  – Neverton 6-1

23:00 Flamingos FC – Neapoli FC 5-3

2η αγωνιστική (Πέμπτη 23/5)

22:00 Cobra FC – Saints FC 4-2

22:00 Bolivar – Neapoli FC 6-4

23:00 Athens United – Neverton 6-1

23:00 Vallecas – Flamingos FC 3-4

3η αγωνιστική (Πέμπτη 30/5)

22:00 Athens United – Cobra FC 4-3

22:00 Flamingos FC – Saints FC 8-2

23:00 Vallecas – Bolivar 0-3

23:00 Neverton – Neapoli FC 5-7

4η αγωνιστική (Πέμπτη 6/6)

22:00 Athens United – Bolivar 4-4

22:00 Vallecas – Saints FC 3-1

23:00 Flamingos FC – Neverton 8-3

23:00 Cobra FC – Neapoli FC 8-6

5η αγωνιστική (Πέμπτη 13/6)

22:00 Saints FC – Neapoli FC 2-4

22:00 Bolivar – Flamingos FC 2-8

23:00 Cobra FC – Neverton 7-5

23:00 Athens United – Vallecas 4-5

6η αγωνιστική (Πέμπτη 20/6)

22:00 Flamingos FC – Cobra FC 6-6

22:00 Bolivar – Saints FC 4-5

23:00 Vallecas – Neverton 6-3

23:00 Athens United – Neapoli FC 3-8

7η αγωνιστική (Πέμπτη 27/6)

22:00 Athens United – Flamingos FC 3-8

22:00 Vallecas – Neapoli FC 0-4

23:00 Saints FC – Neverton 4-5

23:00 Bolivar – Cobra FC 5-7

Βαθμολογία Δ’ Ομίλου

  1. Flamingos FC 19 (47-22)
  2. Cobra FC 16 (38-30)
  3. Neapoli FC 12 (36-29)
  4. Bolivar 10 (30-29)
  5. Athens United 10 (29-29)
  6. Vallecas 9 (19-22)
  7. Neverton 3 (23-44)
  8. Saints FC 3 (16-33)

ΦΑΣΗ PLAY-OFF

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

Τρίτη 2/7

22:00 Brodios FC – T.M.T. 6-3
21:00 Thliverpool – Mansion Hookah 3-0

21:00 Magufana – Boca Seniors 6-9
22:00 Apollon Piraeus – Diridachta 3-0

Πέμπτη 4/7

23:00 Bandoleros FC – Bolivar 0-3
20:00 Moderos FC – Neapoli FC 4-3

22:00 Flamingos FC – Jackals FC 7-2
22:00 Cobra FC – Los Chicos 4-3

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “16”)

Τρίτη 2/7

23:00 Δραπέτες FC – Apollon Galatsiou 3-0
22:00 Old Fellows – PAO Kranaas 5-1

21:00 Αστέρας Αιγάλεω – Κατσαπλιάδες 5-7
23:00 Alfani FC – Coperfield FC 3-0

Πέμπτη 4/7

21:00 Goats FC – Saints FC 7-3
23:00 Tegu FC – Neverton 0-3

20:00 Vallecas – Night Hawks 9-0
21:00 Athens United – Vasco 3-0

GOLDEN LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

Τρίτη 9/7

21:00 Brodios FC – Thliverpool FC 1-1 (5-4 πεν.)

22:00 Boca Seniors – Apollon Piraeus 1-5

Πέμπτη 11/7

21:00 Bolivar – Moderos FC 4-7

23:00 Flamingos FC – Cobra FC 3-1

SILVER LEAGUE (ΦΑΣΗ “8”)

Τρίτη 9/7

22:00 Δραπέτες FC – Old Fellows 10-4

21:00 Κατσαπλιάδες FC – Alfani FC 3-0

Πέμπτη 11/7

22:00 Goats FC – Neverton 4-4 (4-5 πεν.)

22:00 Vallecas – Athens United 3-0

FINAL FOUR – ΚΑΤΟΠΙΝ ΚΛΗΡΩΣΗΣ (Τρίτη 16/7)

GOLDEN
Ημιτελικοί

21:00
21:00

Τελικός
23:00

SILVER
Ημιτελικοί

20:00
20:00

Τελικός
22:00

Περισσότερα

ΝΕΑ

ATHENS YOUTH CUP: ΙΣΤΟΡΙΚΟ “DOUBLE” ΓΙΑ ΤΟΥΣ LOS FUEGOS!

Η ομάδα της χρονιάς στις κατηγορίες “νέων” του Ελληνικού Mini-Football αναδεικνύεται πανάξια η Los Fuegos, που επικράτησε -και- στον τελικό του Athens Youth Cup στο “SEF Soccer Club” επί του “αγαπημένου” της ΠΑΟ Κρανάας με 4-3 και σημείωσε για

ΝΕΑ

ATHENS CUP 6X6: AYTA EINAI TA ΤΕΛΙΚΑ ΡΟΣΤΕΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ!

Η πραγματική δράση μόλις ξεκινάει! Ιδού το τελικό ρόστερ των 16 μονομάχων των 2 κορυφαίων κατηγοριών του Athens Cup 6Χ6: Golden και Silver εν όψει της προημιτελικής φάσης και του “Final Four” του κυπέλλου (Δείτε ΕΔΩ το αναλυτικό πρόγραμμα). GOLDEN CUP 6Χ6 MAGUFANAΜΟΥΖΑΚΗΣΛΙΤΣΗΣΤΣΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣΠΟΥΛΙΑΝΟΣΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Κ.ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Α.ΚΟΝΤΙΖΑΣΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣΚΟΥΚΟΒΙΝΗΣΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣΚΥΡΤΖΙΑΛΙΔΗΣ ALTERLIFEΜΕΡΚΟΥΡΗΣΚΟΤΣΩΝΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣΠΡΟΒΙΔΗΣΚΑΠΡΑΛΟΣΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣΑΝΔΡΕΟΥ FLAMINGOS FCΚΥΡΙΤΣΑΣΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου