ATHENS CUP 8X8: AYTA EINAI TA ΤΕΛΙΚΑ ΡΟΣΤΕΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ!

Share

Η πραγματική δράση μόλις ξεκινάει! Ιδού το τελικό ρόστερ των 16 μονομάχων των 2 κορυφαίων κατηγοριών του Athens Cup 8X8Golden και Silver εν όψει της προημιτελικής φάσης και του “Final Four” του κυπέλλου (Δείτε ΕΔΩ το αναλυτικό πρόγραμμα).

GOLDEN CUP 8X8

APOLLON PIRAEUS
ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ
ΙΒΑΝ Τ.
ΛΕΒΕΝΤΗΣ
ΜΠΟΓΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΣ
ΟΡΙΑΝΟ
ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ
ΑΝΔΡΕΛΟΣ
ΜΠΟΪΚΟΥ
ΜΟΥΡΤΙΔΗΣ
ΔΑΡΔΑΝΟΣ Φ.
ΔΑΡΔΑΝΟΣ Σ.
ΜΠΟΛΑΝΟΣ
ΚΟΥΡΑΚΟΣ
ΜΠΑΛΟΛΙ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
ΛΕΣΙ
ΚΟΡΔΑΣ
ΠΑΓΩΝΗΣ
ΠΡΙΦΤΗΣ
ΙΟΥΛΙΟΣ Τ.
ΘΕΜΕΛΑΚΗΣ
ΒΟΡΓΙΑΣ

BOCA SENIORS
ΚΑΡΒΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ALBA
ISMA
ΚΟΝΤΟΕΣ
ΡΑΝΤΟ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΤΣΙΝΗΣ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΞΙΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΣΑΜΟΥΡ
ΚΑΤΣΙ

BRODIOS
ΡΕΤΖΕΠΗΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΣΑΜΑΔΟΣ Α.
ΑΓΑΘΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ
ΤΑΣΛΑΚΙΔΗΣ
ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ
ΟΡΚΑΣ
ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ
ΜΑΡΤΥΜΙΑΝΑΚΗΣ
ΚΟΓΙΑΣ
ΒΙΛΑ
ΠΡΙΦΤΗΣ
ΜΟΥΓΚΟΣ
ΤΣΑΜΑΔΟΣ Π.
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ
ΒΑΖΕΟΣ
ΑΛΚΙΑ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ
ΡΕΤΖΙΝΟ

THLIVERPOOL
ΛΥΜΠΕΡΗΣ
ΤΣΙΑΒΟΣ
ΜΕΛΑΣ
ΛΟΝΙ Μ.
ΝΤΑΒΕΛΗΣ
ΛΑΛΑΪ
ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΑΘΟΥΡΗΣ
ΜΕΡΝΤΑ
ΜΟΧΑΜΕΝΤ
ΤΣΕΛΑ
ΣΑΛΕΜ
ΚΕΤΣΕΣ
ΜΑΤΑΪ
ΖΟΓΚΑ

FLAMINGOS FC
ΚΥΡΙΤΣΑΣ
ΔΡΟΣΗΣ Ο.
ΔΡΟΣΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Β.
ΠΛΟΥΜΑΤΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ Π.
ΤΟΣΚΑ
ΚΟΥΤΣΙΑΣ
ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ
ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ
ΛΕΡΙ Ε.
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Γ.

MODEROS FC
ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΑΣ
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ Τ.
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ Λ.
ΑΥΓΕΡΗΣ
ΜΑΡΤΙΝΟΣ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ Β.
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ Κ.
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ Γ.
ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ
ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΤΑΒΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

BOLIVAR
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΣ
ΜΙΡΑΚΑ Φ.
ΛΙΟΝΤΟΣ
ΚΑΠΕΛΕΣ
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ
ΒΙΤΟΡΙΑΝΟΥ
ΒΡΕΤΤΟΣ
ΦΥΛΑΧΤΟΥ
ΝΑΡΤΖΗΣ
ΤΖΟΒΑΡΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ

COBRA FC
ΤΖΙΒΙΛΟΓΛΟΥ
ΚΕΤΕΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
ΧΟΤΖΑΛΙ
ΦΛΕΒΑΡΗΣ
ΣΚΕΝΤΕΡΑΪ
ΧΑΜΟΛΗΣ
ΜΠΟΥΣΗΣ

SILVER LEAGUE 8X8

OLD FELLOWS
ΠΑΠΠΑΣ
ΦΥΤΙΣΛΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΤΩΜΕΡΗΣ
ΓΟΡΓΑΚΗΣ
ΚΑΖΑΛΑΣ
ΒΑΖΙΜΑΣ
ΤΖΑΜΑΛΗΣ
ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΡΑΣ
ΠΑΛΑΜΑΡΑΣ
ΖΑΧΑΡΗΣ

ΔΡΑΠΕΤΕΣ FC
ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ
ΜΠΑΡΙΑΜΠΑΣ
ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ
ΖΕΛΕΚΟΥ
ΣΠΑΘΑΡΗΣ
ΜΗΤΣΗΣ Α.
ΜΗΤΣΗΣ Χ.
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
ΝΤΟΪ
ΦΑΣΕΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΤΟΥΝΗΣ
ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

KATSAPLIADES FC
ΠΟΛΥΓΩΝΗΣ
ΜΗΛΙΩΤΗΣ
ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ
ΔΡΑΓΑΤΣΗΣ
ΤΟΥΦΕΞΗΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΑΚΚΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΣΑΡΜΙΔΗΣ
ΔΟΥΚΑΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ

ALFANI FC
ΜΙΤΣΙΝΙ
ΚΟΥΡΤΙ
ΓΚΙΟΓΚΑ Φ.
ΓΚΙΟΓΚΑ Α.
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΤΟΚΟΣ
ΝΤΑΠΕ
ΜΠΙΜΑΪ
ΚΙΟΣΕ
ΜΑΤΙ
ΤΑΦΑ
ΣΕΡΤΖΙΟ
ΑΛΦΡΕΝΤΟ
ΜΠΙΜΠΕ
ΣΟΥΠΙΔΗΣ
ΟΡΕΣΤΗ

VALLECAS
ΔΟΝΑΣ
ΔΩΡΑΣ
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΑΠΛΑΝΗΣ
ΧΟΤΑΪ
ΣΚΑΦΤΟΥΡΟΣ
ΜΗΝΑΪΔΗΣ
ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ
ΜΟΣΧΟΝΑΣ
ΔΕΛΗΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΟΥΧΟ
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ

ATHENS UNITED
ΝΤΑΒΝΤΙΑΝ
ΤΣΑΚΟΓΙΩΡΓΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΑΪΤΣΑΣ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ
ΚΟΣΜΑΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΤΖΑΜΠΟΥΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ

GOATS FC
ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΣΑΝΙΑΝΟΣ
ΔΡΑΚΑΣ
ΠΡΙΤΖΙΟΣ
ΜΙΧΑΪ
ΛΙΟΚΑΦΤΟΣ
ΚΑΛΠΑΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΚΑΡΡΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ
ΡΙΖΟΣ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

NEVERTON
ΜΠΑΚΩΣΗΣ
ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ Κ.
ΤΣΙΩΛΗΣ
ΣΚΟΥΡΤΙ Μ.
ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ
ΖΕΡΒΑΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΤΕΔΑΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΟΣΜΑΣ
ΨΑΡΟΛΟΓΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Περισσότερα

ΝΕΑ

ATHENS CUP 6X6: AYTA EINAI TA ΤΕΛΙΚΑ ΡΟΣΤΕΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ!

Η πραγματική δράση μόλις ξεκινάει! Ιδού το τελικό ρόστερ των 16 μονομάχων των 2 κορυφαίων κατηγοριών του Athens Cup 6Χ6: Golden και Silver εν όψει της προημιτελικής φάσης και του “Final Four” του κυπέλλου (Δείτε ΕΔΩ το αναλυτικό πρόγραμμα). GOLDEN CUP 6Χ6 MAGUFANAΜΟΥΖΑΚΗΣΛΙΤΣΗΣΤΣΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣΠΟΥΛΙΑΝΟΣΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Κ.ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Α.ΚΟΝΤΙΖΑΣΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣΚΟΥΚΟΒΙΝΗΣΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣΚΥΡΤΖΙΑΛΙΔΗΣ ALTERLIFEΜΕΡΚΟΥΡΗΣΚΟΤΣΩΝΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣΠΡΟΒΙΔΗΣΚΑΠΡΑΛΟΣΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣΑΝΔΡΕΟΥ FLAMINGOS FCΚΥΡΙΤΣΑΣΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΕΑ

ATHENS CUP 2024: ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ “FINAL FOUR”

Η μεγάλη ώρα έφτασε! Το “Final Four” είναι προ των πυλών και τα ζευγάρια που προέκυψαν για τους ημιτελικούς του Athens Cup 6X6 και 8X8 είναι τα εξής: Athens Cup 6X6 Golden League Α’ Ημιτελικός 21:00 Magufana / Alterlife

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου