ATHENS LEAGUE: ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΤΩΝ PLAY OFF!

Share

Το… κυρίως πιάτο στο Ελληνικό Μίνι-Ποδόσφαιρο σερβίρετε αμέσως μετά το Πάσχα και διαρκεί 15 ημέρες! Μέσα σε αυτό το διάστημα λοιπόν θα παρακολουθήσουμε τους κορυφαίους ποδοσφαιριστές της Ελλάδας, μέσω του Athens League να δίνουν τα πάντα για τη διάκριση σε κάθε κατηγορία, αρχής γενομένης από τους ημιτελικούς περιφερειών και ομίλων!

Δείτε παρακάτω αναλυτικά τις ημερομηνίες & ώρες όλων των αγώνων

ATHENS LEAGUE 6X6

ΚΗΦΙΣΙΑ (ΒΟΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ)

Golden League

Ημιτελικοί (Τετάρτη 26/4)

21:15 Magufana Old School – Attica FC

22:15 Flickerz FC – Barons FC

Silver League

21:00 San Pedro – Αστραπές Γαλατσίου (Πέμπτη 27/4)

21:00 Royals FC – North Atletico (Παρασκευή 28/4)

Τελικός (Τετάρτη 3/5)

21:15 Silver League

22:15 Golden League

ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΝΟΤΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ)

Golden League

Τελικός (Παρασκευή 28/4)

23:00 Ναυάγια FC – Alana FC

Silver League

Ημιτελικοί (Παρασκευή 28/4)

21:00 Bonomians FC – Woodcutters FC

22:00 Carthage Eagles – Rentis FC

Τελικός (Δευτέρα 1/5)

23:00 Silver League

ΡΕΝΤΗ (ΔΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ) *

Ημιτελικοί (Δευτέρα 24/4)

Golden League

20:00 L.G.C. FC – Gunnners FC

21:00 Πόντιοι FC – Metaverse FC

Silver League

20:00 Brodios – Oranjie

21:00 Tifosi FC – Peaky Ballers

Τελικός (Δευτέρα 1/5)

21:00 Silver League Ρέντη

22:00 Golden League Ρέντη

  • Όλοι οι παραπάνω αγώνες θα διεξαχθούν στο “SEF Soccer Club”

ΓΟΥΔΗ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ)

Ημιτελικοί (Πέμπτη 27/4)

Golden League

20:00 Pranvera – Φορτωτές FC

23:00 Ο.Π.Φ. – 68th Boys

Silver League

21:00 Legion – Πράκτορες FC

22:00 Τρένα FC – Τσαμπίκοι FC

Τελικός (Πέμπτη 4/5)

21:00 Silver League Γουδή

22:00 Golden League Γουδή

FINAL FOUR ATHENS

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (6/5)

20:00: Α’ ημιτελικός Youth League

20:30 Β’ ημιτελικός Youth League

21:00 A’ ημιτελικός Silver League

21:30 Β’ ημιτελικός Silver League

22:00 Α’ ημιτελικός Golden League

22:30 Β’ ημιτελικός Golden League

ΤΕΛΙΚΟΙ (7/5)

20:30 Τελικός Youth League

21:30 Τελικός Silver League

22:30 Τελικός Golden League

ATHENS LEAGUE 8X8

GOLDEN LEAGUE

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Τρίτη 25/4)

21:00 Magufana – La Vecchia Signora

23:00 Thliverpool – El Malliakas

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Πέμπτη 27/4)

20:00 Himara FC – Old Fellows

23:00 Flamingos FC – Kallithea Hammers

ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΜΙΛΩΝ

23:00 Α΄ΟΜΙΛΟΣ (Τρίτη 2/5)

22:00 Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Πέμπτη 4/5)

ΤΕΛΙΚΟΣ

22:00 (Τρίτη 9/5)

SILVER LEAGUE

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΟΜΙΛΩΝ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ (Τρίτη 25/4)

22:00 La Mano de D10s – Tifosi FC

22:00 T.M.T. – Αστέρας Αιγάλεω

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Πέμπτη 27/4)

21:00 Saints FC – Copperfield FC

22:00 Metaverse FC – Olympic Armenia

ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΜΙΛΩΝ

22:00 Α΄ΟΜΙΛΟΣ (Τρίτη 2/5)

21:00 Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Πέμπτη 4/5)

ΤΕΛΙΚΟΣ

21:00 (Τρίτη 9/5)

Σε αυτό το σημείο υπενθυμίζεται ότι αναφορικά με τα ζευγάρια των νικητών περιφέρειας του Final Four των Golden και Silver League θα διεξαχθεί κλήρωση και μέσω αυτής θα προκύψουν οι διασταυρώσεις, ενώ τέλος οι ημερομηνίες και οι ώρες διεξαγωγής ολόκληρης της τελικής φάσης είναι τελεσίδικες και δεν υπάρχει περιθώριο αλλαγής. Καλό Πάσχα και ευτυχισμένες γιορτές σε όλους!

Περισσότερα

ΕΛΛΑΔΑ

ΣΤΟ ΜΠΑΚΟΥ ΤΟΥ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥ 2025! (PHOTOS)

Η Παγκόσμια Ομοσπονδία Μίνι Ποδοσφαίρου (World Mini-Football Federation) ανακοίνωσε χθες (21/5) ότι η διοργανώτρια πόλη για το πολυαναμενόμενο Παγκόσμιο Κύπελλο του 2025 θα είναι το Μπακού του Αζερμπαϊτζάν! Πιο συγκεκριμένα, η διοργάνωση στην οποία θα παλέψει να βρεθεί και

ΝΕΑ

ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ ΓΙΑ ELITE CUP GREECE: “ΕΧΩ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ – ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΩ”

“Μέλι” έσταξε για το παρθενικό Elite Cup Greece ο κορυφαίος αθλητικογράφος της Ελλάδας: Γιώργος Θαναηλάκης σε συνέντευξη που παραχώρησε αμέσως μετά την ολοκλήρωση των μεταδόσεων που έκανε: “Τεχνολογικά, οργανωτικά και ποιοτικά είναι ότι πιο εντυπωσιακό υπάρχει”! Λίγες ώρες μετά

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου