ATHENS LEAGUE 8X8: ΤΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ!

Share

Το πρόγραμμα της τελικής φάσης ήταν ήδη γνωστό για όλες τις ομάδες των 2 κορυφαίων κατηγοριών της χώρας μέσω του Athens League 8X8: Golden League & Silver League!

Πλέον, εκτός από τις ημερομηνίες, ανακοινώθηκαν και οι ώρες των διασταυρώσεων της τελικής φάσης, με τη ημιτελική φάση των ομίλων να εκκινεί την ερχόμενη Τρίτη (26/3).

Αξίζει να αναφερθεί πως η διαδικασία των Play Off διαρκεί περίπου 1 μήνα, αφού τόσο ο τελικός νικητής των 2 κατηγοριών όσο και οι 4 ομάδες που θα εξασφαλίσουν το “Ευρωπαϊκό εισιτήριο” του URBAN Cup θα ανακηρυχθούν την Τρίτη 23/4!

Κοινώς, μας περιμένει ένας μήνας γεμάτος ποδοσφαιρική δράση!

GOLDEN LEAGUE

26/3

A’ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

MAGUFANA – FAILADES FC 11-3
BRODIOS FC – VALLECANO 2-2 (2-3 πεν.)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

EL MALIAKAS – THLIVERPOOL 3-2
LA MANO DE D10S – T.M.T. 4-3

28/3

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

FLAMINGOS FC – OCTAHOLIC 3-0
22:00 BOLIVAR – VASCO 6-4

2/4

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

21:00 MAGUFANA – VALLECANO 11-1

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

23:00 EL MALIAKAS – LA MANO DE D10S 3-5

4/4

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

22:00 FLAMINGOS FC – BOLIVAR 6-2

9/4

ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΑΡΑΖ

22:00 VALLECANO – EL MALIAKAS 1-0
22:30 EL MALIAKAS – BOLIVAR 2-0
23:00 BOLIVAR – VALLECANO 3-1

EL MALIAKAS 3 (2-1)
BOLIVAR 3 (3-3)
VALLECANO 3 (2-3)

16/4

FINAL FOUR ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

23:00 LA MANO DE D10S – MAGUFANA 2-6
22:00 FLAMINGOS FC – EL MALIAKAS 4-3

23/4

FINAL FOUR ΤΕΛΙΚΟΙ

22:00 LA MANO DE D10S – EL MALIAKAS (3d Place)
23:00 MAGUFANA – FLAMINGOS FC

SILVER LEAGUE

26/3

A’ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

OLD FELLOWS – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 3-1
ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – KATSAPLIADES FC 0-0 (5-4 πεν.)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

APOLLON PIRAEUS – MASSIS 6-5
ERROR 404 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 6-6 (5-4 πεν.)

28/3

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

22:00 SAINTS FC – PERA CLUB 3-0
21:00 HACIENDA FC – ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 3-0

2/4

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

20:00 OLD FELLOWS – ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2-2 (4-5 πεν)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

22:00 ERROR 404 – APOLLON PIRAEUS 2-8

4/4

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

21:00 SAINTS FC – HACIENDA FC 0-3

9/4

ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΑΡΑΖ

21:30 OLD FELLOWS – SAINTS FC 2-2
22:00 ERROR 404 – OLD FELLOWS 1-3
22:30 SAINTS FC – ERROR 404 4-0

SAINTS FC 4 (6-2)
OLD FELLOWS 4 (5-3)
ERROR 404 0 (1-7)

16/4

FINAL FOUR ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

21:00 SAINTS FC – HACIENDA FC 2-2 (3-4 πεν.)
22:00 APOLLON PIRAEUS – ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 3-3 (5-4 πεν.)

23/4

FINAL FOUR ΤΕΛΙΚΟΣ

21:00 HACIENDA FC – APOLLON PIRAEUS

Δείτε ΕΔΩ τις τελικές βαθμολογίες της κανονικής διάρκειας σε Golden και Silver League!

Περισσότερα

ΝΕΑ

ELITE LEAGUE 2: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΟΙ BANDOLEROS ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΙΑ… ΕΥΡΩΠΗ!

Στον μεγάλο τελικό της Elite League 2, που διεξήχθη την Δευτέρα (15/4) στο “SEF Soccer Club” στο Φάληρο, οι Bandoleros κατάφεραν να επικρατήσουν των Villagers FC και να στεφθούν πρωταθλητές της δεύτερης κατηγορίας της Έλλαδας αλλά και να αποκτήσουν

ΝΕΑ

ELITE LEAGUE 1: ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΠΟ… ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥΣ FLAMINGOS!

Στο κατάμεστο, από εκατοντάδες φίλους του ελληνικού Μίνι-Ποδοσφαίρου, “SEF Soccer Club” η Flamingos “κονταροχτυπήθηκε” με την “αιώνια” αντίπαλο της Magufana, με φόντο την κατάκτηση της Elite League 1, και κατάφερε να “χαμογελάσει” τελευταία, αφού ύστερά από το ισόπαλο 3-3

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου