Το Athens League 8X8 είναι προ των πυλών! Η κορυφαία διοργάνωση της Αττικής εκκινεί την Τρίτη 17/10 και το Gipedaki.gr, πιστό στο ραντεβού του, σας παρουσιάζει αναλυτικά τους 3 ομίλους της διοργάνωσης που διεξάγονται στον “Eleonas Football Club” στο Ρέντη.
Δείτε εδώ αναλυτικά τη φετινή “πανδαισία” ομάδων που καθημερινά θα δίνει άλλο χρώμα στα βράδια μας!
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/MAGUFANA-1-959x1024.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/THE-OLD-FELLOWS.png)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/KOURAYO-VALLECANO-1.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/LEGION-F.C.png)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/BRODIOS-FC-1.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/KATSAPLIADES-FC.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/ΑΠΟΛΛΩΝ-ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-1.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/COPPERFIELD-FC.png)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/SOUTH-CULT-FC.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/ΡΟΖ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/PAO-KRANAAS-1024x1024.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/FAILADES-FC.jpg)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/EL-MALLIAKAS-1.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/THLIVERPOOL.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/Τ.Μ.Τ-1.png)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/APOLLON-PEIRAIA-1-1024x1024.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ-1.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/BONOMIANS-1.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/LA-MANO-1.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/ZANTE-ELITE.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/MR-LENORMAN-1024x1024.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/MANSION-HOOKAH.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/ERROR-404-1024x576.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/OLYMPIC-ARMENIA.jpg)
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/FLAMINGOS-FC-1.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/HACIENDA-FC.jpeg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/SAINTS-FC.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ-FC.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/METAVERSE-FC.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/LIONS-FC-1.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/SOUTH-JACKALS-1024x928.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/PERA-CLUB.png)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/BOLIVAR-FC.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/OCTAHOLIC-FC-1024x1024.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/ALANIASPOR-1-856x1024.jpg)
![](https://gipedaki.gr/wp-content/uploads/2023/10/DYNAMO-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.jpg)