ATHENS LEAGUE 6X6: ΤΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ!

Share

Το πρόγραμμα της τελικής φάσης ήταν ήδη γνωστό για όλες τις ομάδες των 2 κορυφαίων κατηγοριών της χώρας μέσω του Athens League 6X6Golden League & Silver League!

Πλέον, εκτός από τις ημερομηνίες, ανακοινώθηκαν και οι ώρες των διασταυρώσεων της τελικής φάσης, με τη ημιτελική φάση των ομίλων όλων των περιφερειών της Αττικής να εκκινεί την ερχόμενη Τρίτη (26/3).

Αξίζει να αναφερθεί πως η διαδικασία των Play Off διαρκεί περίπου 1 μήνα, με τη “Μέκκα” της δράσης, το “Final 8” να διεξάγεται το Σαββατοκύριακο 20 & 21 Απριλίου στο SEF Soccer Club!

Κοινώς, μας περιμένει ένας μήνας γεμάτος ποδοσφαιρική δράση!

GOLDEN LEAGUE

ΚΗΦΙΣΙΑ Α’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Δευτέρα 1/4

22:00 VILLAGERS FC – COCA JUNIORS 3-0
23:00 ALTERLIFE – LANGANEIROS FC 6-0

ΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 17/4

23:00 VILLAGERS FC – ALTERLIFE 0-3

ΚΗΦΙΣΙΑ Β’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 3/4

POLYDENDRI FC – BEST FRIENDS 3-0

Πέμπτη 4/4

22:00 ATTICA FC – PREDATORS FC 10-5

ΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 10/4

22:00 POLYDENDRI FC – ATTICA FC 5-4

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Α’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 5/4

MAGUFANA – NORTH ATLETICO 3-0
GIAGIAFKA – FLICKERZ FC 0-3

ΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 12/4

22:30 MAGUFANA – FLICKERZ FC 7-3

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Α’

ΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 5/4

ALANIASPOR – FORTALEZA 3-0

ΓΟΥΔΗ Α’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Πέμπτη 4/4

22:00 PRANVERA – Ο.Π.Φ. 3-1

Παρασκευή 5/4

21:00 PANORMOU FC – FRATELLOS FC 1-2

ΤΕΛΙΚΟΣ

Πέμπτη 11/4

22:00 PRANVERA – FRATELLOS FC 5-4

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Δευτέρα 1/4

21:00 BRODIOS FC – BACARDIFF CITY 1-1 (1-3 πεν.)
23:00 ATHENS UNITED – BOCA SENIORS 1-2

ΤΕΛΙΚΟΣ

Δευτέρα 8/4

21:00 BACARDIFF CITY – BOCA SENIORS 2-2 (2-3)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 3/4

23:00 EL MALIAKAS – CARTHAGE EAGLES 6-4
22:00 ROMA FC – KOURAYO VALLECANO 4-3

ΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 3/4

22:00 EL MALIAKAS – ROMA FC 2-2 (1-3 πεν)

ΡΕΝΤΗ Α’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 5/4

22:00 ASTON DIRLA – WOODCUTTERS FC 4-1
23:00 ALANA FC – ASTERAS AIGALEO 4-3

ΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 12/4

22:00 ASTON DIRLA – ALANA FC 0-3

SILVER LEAGUE

ΚΗΦΙΣΙΑ Α’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Δευτέρα 1/4

21:00 MAROUSIA DORTMUND – LIVERCOOL 3-3 (2-3 πεν)
22:00 EPIPLEON FC – VALLECANO NORTH 5-1

ΤΕΛΙΚΟΣ

Δευτέρα 15/4

22:00 LIVERCOOL – EPIPLEON FC 3-6

ΚΗΦΙΣΙΑ Β’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 3/4

21:00 LE HAM – MOUNTAINS FC 1-6

Πέμπτη 4/4

21:00 PARAOLYMPIAKOI FC – LOS PEPES 3-0

ΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 10/4

21:00 PARAOLYMPIAKOI FC – MOUNTAINS FC 1-3

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Α’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 5/4

21:00 ΑΟ ΧΑΛΚΟΥΤΣΙΟΥ – TIGERS FC 3-2
22:00 UNICORNS FC – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 3-6

ΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 12/4

21:00 ΑΟ ΧΑΛΚΟΥΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 1-4

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Α’

ΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 5/4

SANTOS FC – SERVETTE FC 3-0

ΓΟΥΔΗ Α’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Πέμπτη 4/4

21:00 BUFFALOZ FC – YOUNG ATLETICO 0-2

Παρασκευή 5/4

20:00 ΤΡΕΝΑ FC – ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ FC 4-1

ΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 12/4

21:00 ΤΡΕΝΑ FC – YOUNG ATLETICO 1-1 (5-4 πεν.)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Δευτέρα 1/4

22:00 JOKERS FC – PISTOLEROS FC 3-0
20:00 TIFOSI FC – EL KOUVADOR 8-2

ΤΕΛΙΚΟΣ

Δευτέρα 8/4

22:00 JOKERS FC – TIFOSI FC 3-10

ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 3/4

21:00 EAGLES FC – NEW ATLETICO FC 9-0
22:00 ΑΟ ΣΑΜΠΟΥΚΑΣ – WOLF FC 10-1

ΤΕΛΙΚΟΣ

Τετάρτη 3/4

21:00 EAGLES FC – ΑΟ ΣΑΜΠΟΥΚΑΣ 7-1

ΡΕΝΤΗ Α’

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 5/4

21:00 YURUSI – BRONCOS FC 3-3 (2-0 πεν.)
22:00 LIONS FC – LOS AMIGOS 1-2

ΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 12/4

21:00 YURUSI – LOS AMIGOS 5-1

Σάββατο & Κυριακή 20 & 21 Απριλίου “FINAL 8” (SEF Soccer Club)

ATHENS LEAGUE “FINAL 8”

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Σάββατο 20/4

GOLDEN LEAGUE

22:00

22:00

23:00

23:00

SILVER LEAGUE

20:00

20:00

21:00

21:00

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Κυριακή 21/4

GOLDEN LEAGUE

21:00

21:00

SILVER LEAGUE

20:00

20:00

ΤΕΛΙΚΟΣ

SILVER LEAGUE 22:00

GOLDEN LEAGUE 23:00

Περισσότερα

ΝΕΑ

BREAKING NEWS: ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ ΜΕ ΤΑΠΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ!

Όπως είχε προαναγγελθεί στη γενική συνέλευση του Οργανισμού, τον περασμένο Οκτώβριο, υπό το βλέμμα εκατοντάδων μελών της Ελληνικής κοινότητας του Mini-Football που είχε διεξαχθεί στο “SEF Soccer Club” του Πειραιά, τα παπούτσια με τάπες δε θα έχουν πλέον θέση

ΝΕΑ

MINI-EURO 2024: ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΛΗΞΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΓΙΑ 1η ΦΟΡΑ Η ΣΕΡΒΙΑ!

Η εκπληκτική Σερβία “σάρωσε” τους πάντες στο Σαράγιεβο με τελευταίο θύμα της, στον τελικό, την πολυνίκη των Ευρωπαϊκών Πρωταθλημάτων, Ρουμανία, την οποία ύστερα από το ισόπαλο αποτέλεσμα (1-1) της κανονικής διάρκειας, εξουδετέρωσε στα πέναλτι με το εντυπωσιακό 10-9! Χρειάστηκαν

Για συμμετοχή στην διοργάνωση

Στείλτε μας μήνυμα και μείνετε σε επαφή

ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου