Σε έναν επικό τελικό από κάθε άποψη (αγωνιστική, ήθους, σασπένς) η T.M.T. κατάφερε να κάμψει την αντίσταση των μαχητικών Saints (5-3) και να κατακτήσει το πρωτάθλημα της Silver κατηγορία του Athens League 8X8 και μαζί την Ευρωπαϊκή έξοδο στο…
ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου και θα έρθουμε σύντομα σε επικοινωνία μαζί σου
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.OKΌχιΠολιτική Απορρήτου - Cookies